Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhihetem? Biztos, hogy igaz?...

Elhihetem? Biztos, hogy igaz? A férjemmel már nagyon szeretnénk babát, de pco-s vagyok. Ez volt az 1. closty-s hónapom, és késik.

Figyelt kérdés

Fajnak a melleim, többet iszok a szokásosnál, még éjjel is ki kell mennem wc-re, feszül a hasam alja.

Reggel csináltam két különböző fajtájú terhességi tesztet, és mind a 2 pozitív lett. Délután vettem egy 3.at, azt is megcsináltam, és az is pozitív. Most már akkor biztos, hogy terhes vagyok!

Jajj annyira szeretnénk!!!!


2009. jún. 5. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó Neked/Nektek!:-)

Bárcsak mindannyian ezeket a sorokat írhatnánk!

Remélem megtalál minket is az a gólya!!!:-)

Vigyázz magatokra nagyon és Nagyon Gratulálok!!!:-))))

2009. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Grtatulalok!

Es udvozollek a "klubban":):)

37+6 hetes kismami.

Tobbiekenek is minel hamarabbi pocakosodast kivanok!

Szep babavarast es vigyazz magadra!

2009. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszi szépem hogy küldöd a gólyát..:-)Mondd meg neki hogy igyekezzen..:-)

De jó nektek!!!:-))

Csajok nemsoká mi is ilyen boldogok leszünk!!

A világ legboldogabb kismamái!!!Hajrá nekünk akik próbálkoznak és akinek már megfogant vigyázzatok magatokra és boldog babavárást könnyű szülést és utánna jó babázást!!

2009. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!