Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami tea vagy homeopatia...

Van valami tea vagy homeopatias szer, ami magat a peteerest segiti elo? A dokim szerint honapok ota nem volt pe-m, es a menzeszem is csak koszonovendeg nalunk 40-50 naponta.

Figyelt kérdés
Masodik babaval probalkozunk, 4 honap sikertelenseg utan tegnap mentem dokihoz. Ciklus 12. napjan megallapitotta, hogy nincs erett tuszom..valoszinu, hogy a korabbi honapokban sem volt. Gyogyszert meg nem irt fel, most par honapig figyelne a dolgot utana. De ra lehet segiteni valamivel?
2009. jún. 5. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

a ciklus első felétől mensi után cickafarkfű tea a peteérésig

peteérés után palástfű tea segíti a beágyazódást

remélem tudtam segíteni

2009. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem cickafark tea vált be, végig ittam egy ciklusban.

Mi is másodikkal próbálkoztunk egy évig....első egalsőre összejött...többször voltam dokinál mint fodrásznál, de mondta h minden ok, nem adott gyogyit nekem se, csak várjunk, s most lemondtunk róla, erre hétfőn pozi tesztem lett, szóval hajrá, cickafarkot én cisztára ittam mert nekem van nem is kicis, még előző terhességemből, 50szer 50mm..most h cickafarktól vagy sem, de babás lettem!Kívánom neked is mielőbb.

2009. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes:

[link]


Ez szintén homeopátiás szer:

Mastodynon


Barátcserje kapszula egész ciklus alatt.


Az AVIVA peteérést serkentő - alhasi torna.


A teát már írták.

2009. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!