Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21-e utolsó menstr. 24-30-1-4-...

21-e utolsó menstr. 24-30-1-4-én voltunk együt! remélem a spermák 2-3 napig tényleg bent maradnak! Jókor akcióztunk?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csakis attól függ, hogy mikor van peteérésed! Mert ha a 15. nap után jóval, mondjuk a 17.-en vagy később, akkor adddig már nem élnek a 4.-ei spermák.
2008. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak igaza van! Minden a peteérésedtől függ! Nem méred a hődet? Mert szerintem az is mérvadó lehet, bár szerintem az is csak akkor, ha már legalább 2 ciklust végigvezettél! Milyen hosszúak egyébként a ciklusaid?
2008. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25-26 napossak.ha az első naptól indulok ki akkor4,10,12,15.-ik napon voltunk együtt.a ciklus.hu oldalon 27-8.-ik írja a lehetséges napokat.az ovulációt 2.-ra írta.elvileg valamelyik nap csak alkalmas volt arra hogy megfoganjon a baba!a ciklus első felében nagyobb az esély,nem?több mint egy hete fáj a derekam és nyomást érzek a petefészekben.hát nem tudom,bízok-bizakodok!
2008. ápr. 8. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg most nem jönne össze - szorítok, hogy igen - akkor kezd el mérni a hődet! Szerintem megér egy próbát, hiszen a ciklus.hu pusztán matematikán alapszik, azért ne gondold, hogy 100%-os! szorítok azért!
2008. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes venned ovulációs tesztet, ami biztosra megmutatja mikor van peteérésed.
2008. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!