Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után norcolut...

Missed ab után norcolut hatására jött csak meg a menses, a következő hónapban sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én várnék még a babával. Nekem 3 hónapot mondtak,hogy újra próbálkozhassunk.Vagyis 3 ciklust!Mikor volt a misseded?
2009. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Január 16-án volt. 12hét után kaptam orvosságot, mert nem jött meg. Tehát pé-m sem volt. Most lehetséges hogy sikerül? Nagyon szeretnék babát...
2009. jún. 5. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Most már próbálkozzatok, nyugodtan, az idő eltelt, hátha beindul a peteérés is.

Egyébként nekem sem jött meg missed ab után (febr. 16.) , és elkezdtem 2,5 hónap után méhpempőt szedni, és nemrég megjött! Nagyon ajánlom!

Vita-Caps Méhpempő kapszula! Herbáriában kapható. Segíti a peteérést, és vastagítja améhnyálkahártyát is. Szóval, mindenre jó, ami nekünk kell. :)

2009. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ennyi idő távlatából már nyugodtam próbálkozhattok. Én is szedem a méhpempő kapszulát meg e-vitamint.Ezek nagyon jók!Tudom ajánlani! Nekem még csak 4 hete volt a missedem.Épp ma 28 napja.Annyira várom már,hogy megjöjjön mint még soha! Már görcsölget a hasam és tiszta pattanás vagyok.

Biztos sikerülni fog!!!!!!

Drukkolok!

2009. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azt hiszem kiprobálom a kapszulát, remélem segít. De szerintetek lesz ezek után pé-m? Mert a műtét után valamiért nem jött meg.
2009. jún. 5. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
jan. 16-óta egyszer jött meg??Jól értem?
2009. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megjött 3 hét múlva, de csak barnázik és én is kaptam norcolutot, de nekem a doki azt mondta hogy amíg szedem a gyógyszert úgysem maradok terhes :(
2009. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!