Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig jol nez ki a grafikonom?

Eddig jol nez ki a grafikonom?

Figyelt kérdés

[link]


Biztosan ott volt peteeresem, ahova a rendszer behuzta, mivel akkor volt ugye holeeses, aznap es masnap pozitiv lett az ovulacios tesztem, a mehszajam puha volt es nyitott. Ez volt tehat a 15. es a 16. napon.

A ferjemmel voltunk egyutt elotte, aznap es utana is.


A mensit mikorra nem varjam? a holeeses napjahoz 14 napra, tehat a 29. napra, vagy ahhoz 14 napra, amikor felment a hom, tehat a 30. napra?

Ha megfogant a baba es sikerul be is agyazodnia, akkor a homnek mar vegig 36.7-nek kell maradnia, mint az elmult negy napban? Ha mar kicsit is ingadozik fel, vagy le (akar csak egy napig), akkor az mar azt jelenti, hogy nem sikerult?

Maradt jo sok lh-tesztem. Ha jostesztkent akarom hasznalni, akkor hanyadik dpo-nal erdemes elkezdeni?


2009. jún. 5. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen látszik a peteérésed. Szerintem inkább a 30. napon tesztelj. Ha feljebb megy a hőd, az szerintem nem baj. Ha meg csak kicsit megy le, attól még lehet baba. Bárcsak nekem is ilyen görbém lenne. Sok sikert:)
2009. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem lehetett három nappal korábban is a pé, mert ott is volt egy leesés, aztán meg emelkedés.

a luteális szakaszban normális az első napokban még egy leesés...


de én sem tesztelnék a 30. nap előtt.

2009. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Eloszor en is azt hittem, hogy a harom nappal korabbi emelkedes volt peteeres, csak azt korainak tartottam ahhoz kepest, hogy mostanaban 29-30 napos ciklusaim vannak. De akkor megis azt hittem (voltunk is egyutt), de az LH teszt folyamatosan negativ volt. A ciklusomnak kb a 9. napjatol teszteltem minden nap. De ugy gondoltam, hogy hazudik az LH teszt. Aztan meg ketsegbeestem, hogy miert esett le egyik napra a velt peteeres utan a hom, csak akkor ertettem meg a miertjet, amikor aznap pozitiv lett az ovuteszt.

Szoval emiatt gondolom, hogy a holeeses pozitiv lh teszttel egyutt nem csalhat es a valodi peteeresem akkor volt, amikor a rendszer is behuzta.

2009. jún. 5. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!