Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 1teszt kimutatta a...

Ha már 1teszt kimutatta a pozitivat csináljak még egyett? mikor menjek nő dokihoz? mivel irnak ki táppénzre?

Figyelt kérdés
határozattlan a munka viszonyom de máj.1 meszünik és ha kiirattatom magam tápre megkapom a gyedet.amiért ilyen a munkaadóm én is vissza akarok vágni.igy járnék a legjobban.szerintetek?előre is köszi
2008. ápr. 8. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia én csak egy tesztet csináltam és rá két hétre mentem orvoshoz,ha elmész a körzeti orvosodhoz és mondod hogy terhes vagy szerintem ő is ki fog irni gratula a babához 14 hetes kismama
2008. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 hetesen menj el a nődokihoz. A táppénz miatt pedig a háziorvoshoz.
2008. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
több teszt szerintem fölösleges. a pozitív eredményben nem tud tévedni :) a táppénzes dologhoz nem értek
2008. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A háziorvos valószínűleg kérni fogja a nőgyógyásztól kapott papírt, ami igazolja a terhességet.

Ezzel a papírral kell majd menned a védőnőhöz is, ő állítja ki a kiskönyvet.

2008. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

hány hetes lehetsz?4.héttől nyugodtan mehetsz dokihoz.a nőgyógyász ír javaslatot, ami alapján a házi orvos ír ki.vagy nálunk úgy van, hogy van egy nővédelmi központnak nevezett létesítmény ide kell menni a kötelező vizsgálatokra is, és az itteni nőgyógyász ír ki táppénzre, nem a házi orvos.

mégegyszer gratulálok

2008. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a tápénzt megkérdeztem.a dokihoz most csütörtökön akarok menni.az korai?
2008. ápr. 8. 13:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány hetes lehetsz? Az utolsó mensi első napjától számold.
2008. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát hány hetes?a mult hónapban megvolt mondjuk késett de volt 5nap helyett 3és fél.most kellene megjönnie de hála semmi.hát akkor kb olyan 2-3hetes?
2008. ápr. 8. 13:13
 9/16 A kérdező kommentje:
március 12 utólsó első nap kb 3 hetes
2008. ápr. 8. 13:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hetesen voltam először és még semmit sem látott a doki. 6 hetesen láttuk már a petezsákot. Szóval nem kellene elkapkodni.
2008. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!