Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma vagyok a 22. napon és...

Ha ma vagyok a 22. napon és 30-33 naposak a ciklusaim, ha kisbaba van mit érezhetek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk már nagyon babát! Várom a válaszokaT!
2008. ápr. 8. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Feszülnek a meleid és érzékenyek.Folyton aludnál,hányingered van meg ilyeneket.Sok sikert!
2008. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem érzek ilyeneket attól még lehetek terhes?
2008. ápr. 8. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak akik semmit sem éreznek. Én egy kicsit fáradékonyabb lettem a mensi előtt kb 1 héttel, és akkor kezdtem el érezni a mellfeszülést is. De ugye nem vagyunk egyformák.
2008. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.én fáradékony lettem ideges a párommal csak vitatkoztam.elkezdett szurkálni a hasam olyan mensi görcseim is lettek.ma már késik tegnap csináltam tesztet pozitiv.a lányok azt mondják higgyek neki mert igaz.ja és a melleim leakartak szakadni.mondjuk nagyok is de nem azért.régota probálkoztok?
2008. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Január óta vagyunk rajta a dolgon! De már nagyon szeretnénk! Ti mióta próbálkoztok? (utolsó válaszoló)
2008. ápr. 8. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg a beágyazódás lehet most nálad,érezhetsz szurkálást,mellfeszülést,de mindenkinél más,van,aki semmit nem érez,van,aki még barnázik is ilyenkor.Nálam szurkálás volt,most várom,h ne jöjjön meg.Mi is január óta próbálkozunk.
2008. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem érzek nagyon semmit! A testvérem a 9. hétig nem produkált semmilyen tünetet! Abból tudta, hogy kismama, hogy nem jött meg neki! A 9. héttől pedig elkezdődött az émelygés, a hányinger, és a többi velejárója! Nagyon szeretnénk már babát! Remélem most összejött! :)
2008. ápr. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!