Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Mi lehet?...

Lehetek babás? Mi lehet? Okozhat ilyet a gyógyszer utáni kimaradás? Ti hogyan viseltétek ezt?

Figyelt kérdés

Tabit szedtem, attól januárban megjött, de azóta semmi!

Márciusban érzéseim szerint volt pé-em (hőm felment, petefészekszurkálás, nyálka, páfrányos mikroszkóp), akcióztunk is. De ennek már 23 napja. Azóta nem jött meg, csak olyan érzésem van, hogy megjön; a cicijeim nagyobbak lettek, viszketnek; sötétebb a bimbóudvar, és eresek; kis dudorok vannak körülötte; állandóan aludnék, időnként "feljön" a gyomorsavam; szurkál a petefészkem, hol a jobb, hol a bal; néha olyan a méhem középen, mintha csípnének belülről; ezen kívül éhes vagyok 1,5 óránként (régebben 3-4 óránként); az alhasam kemény, úgy érzem magam, mint egy lufi; 6 napja volt nagy alhasgörcsöm.

A tesztem tegnap reggel nega. lett. Mit tegyek?


2008. ápr. 8. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, és a peteérésed óta telt el 23 nap, akkor az nagyon jó, meg a tüneteid is stimmelnek! Talán menj el dokihoz, szerintem már a petezsákot látná uh-n.
2008. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jól teszem, ha nem hiszek a tesztnek? :) Valami azt súgja, hogy nem negatív az mégsem. Egyébként 25-ös érzékenységűvel csináltam, de hallottam már olyat, hogy nem mutatott +at, csak jópár héttel később.
2008. ápr. 8. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Egyik ismerosomnek sem mutatta ki a 3 teszt sem a babat,sot az elso orvos sem latott semmi,aztan megis kiderult,ha baba vana dologban.

Szoval ne keseredj el,hanem par nap mulva csinalj uj tesztet,es szeritnem azon mar a + jon elo.

Nagyon drukkolok neked

18 hetes kismama

2008. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várjál még pár napot, 1 hetet, és ha nem jön meg, akkor menjél dokihoz, bármi legyen a teszt.
2008. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!