Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet? Tegnap reggelre...

Mitöl lehet? Tegnap reggelre véres lett egy kicsit a pizsamám. Ez volt a 19 napom. (28). Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
Nem tudom mitöl lehet,ilyen még nem volt.valakinek volt hasonlo?elöre is köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 8. 08:57
 1/8 anonim válasza:
Szia!Sajnos velem is ez történt,de nekem a 40. napra.Mi is nagyon szeretnénk babát!Ne add fel!!Biztos össze fog jönni!!Valószínűleg most nem sikerült,és azért lett véres mert meg fog jönni.De már hallottam olyanról is hogy valakinek úgy hogy terhes volt hónapokig megjött!
2008. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha 28 naposak a ciklusaim akkor nem jöhet meg a 19 napon.lehet,hogy rosszul értelmezted.akkor ugy kérdezem nem lehet beágyazodás jele?tegnapra irta a táblázat.
2008. ápr. 8. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
En beagyazodasra gondolnek! sok sikert :)
2008. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt a 15. napon, a ciklusom 26 napos. azt mondták rá, h. jó jel, lehet beágyazódás és esetleg peteérés (bár ezt későinek tartanám). nekem 13-án nem kellene megjönnie, még nem tudom, mi lehet, reménykedek és neked is sok sikert!
2008. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.reménykedek.mindenkinek sok szerencsét kivánok hogy összejöjjön a várva várt BABY.
2008. ápr. 8. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem beágyazódás volt.
2008. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 20-21. napon volt barnás váladékom, később derült ki, hogy a beágyazodás lehetet, mert a mensi nem jött meg és a tesztem pozitiv lett a 31.napon.

Drukkolok!!

2008. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI MINDENKINEK AZ EGGYÜTTÉRZÉST.
2008. ápr. 8. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!