Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteket produkálhatok?

Milyen tüneteket produkálhatok?

Figyelt kérdés
Jövő szerdán (nem)kéne megjöjjön. De most már hétvége óta folyamatosan görcsölök. Hol kevésbé hol erősen. Mintha kést szúrnának a petefészkembe. Néha pedig Középen is fáj a hólyagom(v. méhem) környékén mintha lufi lenne benne. Először azt hittem felfáztam. Néha ha wc re megyek szinte ég a nemi szervem, na gondoltam oké akkor most jön a szenvedés a pisiléssel, de nem. Semmi gondom és a wc után az égő érzés is elmúlik, majd ritkábban de jelentkezik. Szóval nem felfázás...Volt valakinek hasonló? Mi lehet ez?
2008. ápr. 8. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor terhes lettem nekem is örült görcseim voltak,én is azt hittem elősször, hogy petefészek gyúlladásom van. Aztán ahogy nem jött meg elmentem orvoshoz, és ő magneB6-ot szedetett velem, és a görcsök elmúltak. Vegyél tesztet, ha terhes vagy kimutatja már. De ha pozitív, ha negatív keresd fel az orvosod. 32 hetes kismama.
2008. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt már nekem is égő érzéses pisilés.gyulladás ami el is múlik magától.ez sajnos nem baba.akkor én is reménykedtem!
2008. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem már 4 napja hogy késik szerencsére!Már vártam ezt az időt ugyanis mi 3 éve próbálkozunk!De nekem is folyamatosan görcsöl a hasam minhta megakarna jönni de ez kb egy fél óra aztán elmulik, folyásom az van a cickom fáj bár tesztet csináltam akkor mikor megkellett volna jönnie és sajnos negatív lett de remélem azért mert még korán csiáltam!Én szorítok neked és ma az lesz az első hogy én is veszek magne B6-ot olyan sokan mondták hogy az mindent megszüntet!
2008. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia utolsó hozzászóló-nem lehet,h. megjön a menzeszed azért van /hígabb hüvelyi váladékod/folyásod?-ilyenkor általában ez van..A hődet méred?
2008. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia igen mérem a hőmet és 37,1 fent van már napok ota!!!
2008. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akkor az jó jel is lehet..szurkolok
2008. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!