Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mátol elkezdeném inni...

Ha mátol elkezdeném inni paláastfü+cickafark keveréket, elindítaná a mensim?

Figyelt kérdés

Már 9.napja késik,van 2 - tesztem,es a dokim szerint egy 2cm-es cisztám a bal petefészkemen.Ha elkezdeném inni palástfü+cickafark keveréket,elindítaná a mensim?Multhét keddre vártam,de csak 4.napja vannak enyhe mensis görcseim.

Mit gondoltok?


2009. jún. 4. 14:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Feltéve ha nemvagyok babás!
2009. jún. 4. 14:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Na látom,nincs senkinek tapasztalata.Na,mind1,nembaj.
2009. jún. 4. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem légy egy kicsit türelmes várj a teával amig megjön.Hátha tévedet a doki és a baba helyet cisztát látott.Ebben az esetben gondolom többet ártana mint használna a tea.
2009. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Terhességet még nem látott a doki,nem is zárta ki.
2009. jún. 4. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért gondoltam hogy várj még a teával mert a terhességet sem zárta ki a doki.
2009. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak ihatom magába a palástfü teát,es meddig ha nemjön meg?
2009. jún. 4. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg akkor valoszinü hogy babás vagy,és ilyen estben javasolt a 12 hétig inni a palástfü teát.Ha nem vagy babás akkor sem ártasz magadnak.Pici türelem és majd kiderül.látom nagyon türelmetlen vagy de megértelek.üdv.
2009. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!