Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire biztos a terhességi...

Mennyire biztos a terhességi teszt eredménye?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem akarok babát, de több mint egy hete késik, melyik a legmegbízhatóbb?
2009. jún. 4. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresek a ciklusaid akkor egy hét késés után már nincs különösebb jelentősége a teszt fajtájának, érzékenységének. Ha baba van a dologban, akkor szinte biztos, hogy kimutatja.
2009. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden teszt ki mutatja. Ha terhes vagy mit csinálsz elveteted?
2009. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20éves vagyok egyetemen tanulok. Lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal, mindig védekeztünk óvszerrel. A menzim mindig 28-30 napra jött meg. Most több mint egy hete késik. Nem érzem,hogy terhes lennék, szóval nem tudom mitől késik. De ha mégis az lennék nem hiszem, hogy elvetetném mert annyira "kicsi" már nem vagyok, és félek attól hogy esetleg késöbb nem lehetne az abortusz miatt gyerekem. De remélem nem kell ezen gondolkodnom. Még várok pár napot és elmegyek dokihoz. Ja és kellene vennem egy tesztet, csak nincs erőm hozzá.
2009. jún. 4. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg a stressz miatt is késhet. Én 18 vagyok és 10 hetes terhes.
2009. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom te sem tervezted be akkor. Védekeztetek?barátod hogy fogadta, és a szüleid?bocs hogy faggatlak ha gondolod irj privát e-mailt:)
2009. jún. 4. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi gond. De mi terveztük,s nagyon örülünk neki a szüleim is. Már nagyon várják. Tudod korai de nem bánom egy csöppet se. Persze később majd én is tanulok tovább de most a baba az első.
2009. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, ti döntésetek. Ti tudjátok mi a jó nektek. Nekem ma jött meg. Szóval hál Isten még nem lesz baba. Nekem első a suli, meg, hogy megalapozzam a baba előtt a jövőm, meg az anyagiakat.Utána jöhet:) puszi köszi a válaszokat
2009. jún. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!