Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáliban minden vizsgálatot...

Kaáliban minden vizsgálatot újra elvégeznek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hormonvizsgálatra, spermaképre, nagylaborra, átjárhatóságira gondolok.

Milyen az első konzultáció?


2009. jún. 4. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi múlt héten voltunk első konzultáción,kb.3/4 óráig tartott és 12E ft volt.Minden eddigi leletet vinni kell,megnézi doki és elmondja a továbbiakat.Nálunk férjemmel van gond,és inszemre kell mennünk.De újra kell minden vizsgálat.Neki sperma,nekem hormon-cukor,átjárhatósági.
2009. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz én a Budai Meddőségibe jártam és ott is mindent(kivéve a hsg-t)újra megcsináltatták.Tehát sperma,hormon és még amit lehet a vérből+vizeletből.Ott nem kellett fizetni érte.Az első konzultáció szerintem mindenhol egyforma,kérsz egy időpontot és viszed magaddal az összes eddigi leleteteket,és a doki eldönti,hogy hogyan tovább.
2009. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fél éven belüli eredményt elfogadnak spermavizsgálat eredményét pedig 1 éven belülig.
2009. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mégegyszer meg csinálják a hsg-t? mert én kaposvári vagyok, 2 honap mulva lesz nekem és a dokim utána Pécsre irányit mert kaposváron nincs inszem sem lombiok. nem akarom hogy 2x megcsinálják.. akkor minek itt egyszer?
2009. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmit nem csináltatnak meg újra, ha elég friss. Az én dokimnak (Bp Kaáli) pl. az a mániája, hogy minden vizsgálatért vissza akar küldeni a nőgyogyimhoz (pedig szívesen kifizetem, csak csinálják meg gyorsan és szakszerűen). Hormont is, hsg-t is, spermát is elfogadnak, szerintem az UH az egyetlen, amit saját maga meg akar nézni.
2009. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi egy hònapja voltunk a Kaàliban konzultàciòn ès mindent elfogadtak pedig külföldrôl mentünk. Egyedül a sperma vizsgàlatot csinàltàk meg ôk is pedig egy hònapos leletet vittünk.Azt àltalàban szeretik ôk is megnèzni ès 13.000 ft-ba került. Az àtjàrhatòsàgim 1,5 èves de azt is elfogadtàk.Kell majd Clamidya , ràkszürès ès azonkívül hepatitisz B , C ès HIV szürès is.Mi Budàn voltunk ès nagyon jò benyomàst tettek ràm. Nem kell sokat vàrni ès nagyon kedvesek voltak. Ebben a hònapban megyünk majd inszemre ha addig nem törtènik meg a csoda (baba). Remèlem segítettem.
2009. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi a visszakérdezésért. Utolsó válaszoló, én utolsó előtti vagyok, te kihez jársz a Kaáliban? Mert én valahogy pont nem érzem, hogy törődnének velem, de lehet, hogy már csak túlságosan érzékeny vagyok...
2009. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia . Dr Kovàts Timea. Igaz mèg csak egyszer voltunk nàla a konzultàciòn ,de nekünk nagyon szimpatikus volt ès mindent elmondott.Ebben a hònapban inszem ès remèlem nem fogok csalòdni.
2009. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!