Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig értékelhető egy terhess...

Meddig értékelhető egy terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy tesztet, ami - lett, de most vettem észre (kint hagytam a mosógép tetején), hogy van egy másik csík rajta! Viszont csak a két széle rózsaszín, maga a vonal világosabb, mint a lakmuszpapír alapszíne, tehát kirikít a tesztablakból. Értékelhetetlen már ilyenkor? Volt már valaki így?
2009. jún. 4. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
igen értékelhetetlen. meg kell ismételned majd ujra.
2009. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, értékelhetetlen. Rá van írva a tájékoztatójára hogy hány perci értékelhető. Általában ez 10 perc. Ez azért van feltüntetve, mert időn túl már szellemcsíkos lehet. Én is jártam így nem egyszer és nem is volt baba. Várj még pár napot ha késik és ismételd meg. Ha baba van, időben jelzi a teszt.
2009. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a problémám, hogy már 5 napja késik, és ez a második tesztem, ezért nem tudok rajta elmenni, hogy miért változik! Lehet, hogy szellemcsíkos? Azért fura nekem, mert már nagyon sok tesztet csináltam, és volt olyan, hogy másnapig otthagytam, vagy utána kikukáztam : )

Egyik sem változott utólag! Ez az első!

2009. jún. 4. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdésedre válaszolva: mindegyik teszt tájákoztatojára rá van írva hogy az adott teszt meddig értékelhető!
2009. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam ma!

Kedden csináltam egy Medi-lab tesztet,az pozitív lett,de ma reggel megint teszteltem,mert a hőm leesett.Gabriel tesztet csináltam,de az csak időn túl lett nagyon-nagyon halvány pozi.Holnap megyek dokihoz,mert amúgy nem érzek semmi rosszat.Szinte érzem,hogy bennem van a baba.

Szóval nem tudom,hogy hihetek-e az időn túli tesztnek.Bár tudom,hogy rajta van a csomagoláson,hogy 10 perc után értékelhetetlen!!!

2009. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat lehetett már itt olyanról olvasni,hogy időn túl lett pozítiv a teszt!Valaki azóta már meg is szülte a picikéjét!
2009. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!