Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írják hogy abból vették...

Sokan írják hogy abból vették észre hogy babásak, hogy nagyon feszült ill. fájt a mellük. Nekem menszi előtt is szokott feszülni. Vagy nem egyforma a két fájdalom, vagy nem akkor jelentkezik menszikor mint terhesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont olyan fájdalom,mint a mensi elötti de nekem sokkal jobban fájt:-)

Aztán jött a csodaszép 9 hónap:-)

és már 1 éves Szerelmünk Gyümölcse:-)

2009. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyan tüneteim voltak, mint amikor megjön. Nem is gondoltam babára. Viszont az lett gyanús, hogy azok az illatok amiket szerettem, már nem annyira tetszenek. Akkor csináltam egy tesztet és lám-lám..... :) :)
2009. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobban fájt mert mensi előtt csak úgy feszülgetett de tök jól voltam a következő alkalomnál éreztem hogy feszül és meg van duzzadva és nem tudtam hason aludni mert fájt nah de nem foglalkoztam vártam a vérzést ami nem jött 3 nap után tesztet vettem ami negatív volt azért egy újabb tesztel ismételtem szintén negatív kicsit elkeseredtem de miután eltelt egy hét és mindig semmi a cicik meg szinte szét akartak durranni vettem még 1 tesztet ami már pozitív lett csak az első 12 hétbe nőtt nagyon nagyon sokat a mellem késöbb már nem de nagyon csúnya is lett :(
2009. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit erősebben feszült, amikor várandós voltam az első babábkkal ill. most is a másodiknál is ugyanígy volt. Középidő után nagyon hamar már feszültek a melleim terhesen, amikor nem voltam várandós sokkal később jelentkezett, közvetlenül mensi előtt, csak pár nappal.
2009. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt jobban mint menzi előtt szokott. 2 tünetem volt ami addig más volt: fehér krémes folyás helyett teljesen száraz voltam és álomkór volt rajtam. Ezeket a nem várt előtt kb 4 nappal tapasztaltam.
2009. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!