Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-án kellett volna megjönnie...

30-án kellett volna megjönnie kedden csináltam tesztet + lett el is mentem orvoshoz de még csak a szikhólyagot vagy mit látott! De mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kontroll de ma csináltam még egy tesztet hátha erősebb a csík de sajnos még halványabb! Az utrogestan és az elevit bekavarhat?Volt már valaki így hogy hiába halványabb lett a második csík de a baba ott volt és megis maradt?
2009. jún. 4. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sem az Elevit, sem az Utrogestan nem kavarhat be. A baba a szikhólyagból lesz majd. Nekem eszembe se jutott, hogy egy pozitív teszt még egyet kellene csinálni. Tudom, hogy két hét még nagy idő, de próbáld az olyan dolgokat kerülni amivel feleslegesen idegesíted magad.
2009. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos ott van a baba és meg is fog maradni!Azért csak a szikhólyagot látta, mert túl korán mentél orvoshoz!!!Nem véletlen mondják, hogy a 6.-7. hét környékén érdemes először felkeresni az orvost, mert akkor már biztosan meg tudják állapítani a terhességet és a baba szívhangját is hallhatod!
2009. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
óó ha tudnád, én hogy voltam! Elmentem a dokihoz ,semmit nem látott! tesztet szinte minden nap csináltam! aztán 2 hét múlva kontroll. és ott volt a manó! és képzeld, tegnap is csináltam egy tesztet, pedig már a 8. hétbe fogok lépni. mégis, ez megnyugtat.
2009. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok!Elvileg 4 hetes vagyok és azért mentem ilyen gyorsan orvoshoz hogy írjon fel nekem utrogestant hogy nehogy gond legyen!!!!2 hét még és akkor talán lesz szívhangja is a drágámnak!!!Nagyon aranyosak vagytok egy kicsit megnyugodtam!!!:):):)):)
2009. jún. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!