Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbém alapján mikor tesztelje...

Görbém alapján mikor teszteljek leghamarabb?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítségeteket! Tudom, hogy még korai csak szeretném tudni, hogy ti mikor tesztelnétek. A ciklus.hu szerint 7-én kellene megjönnie, szerintem a pé alapján később. Szerinted?? [link]
2009. jún. 3. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem a tüszörepedésed 2 nappal azutánc volt mikorra behuzta. na onnan 14 napra tesztelj. drukk.
2009. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy én elnézem, 28-án volt a péd, és erre két hétre, azaz 11-én kellene megjönnie. Ott körül lenne érdemes tesztelni.
2009. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj en nem ertek a gorbekhez, csak azert irok mert pontosan nekem is 27-28-an volt pe-m (en ovutesztezek) es a mensink is eppen egy ugyanazokon a napokon volt. :) Nekem is eltolodik a ciklusom a kesobbi pe miatt mert egyebkent 6-an kene megjonnie. Szoval en varok a tesztelessel jovo pentekig. Megegyszer ne haragudj, hogy nem tudom elemezni a gorbedet csak olyan jo volt egy sorstarsat latni itt. Pozitiv tesztet kivanok neked es megy a drukk!!!!
2009. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, 11-én tesztelhetsz! Sok sikert!
2009. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 5. 12:08
 6/7 A kérdező kommentje:
A tegnapi 08:10-es válaszadónak: Nem haragszom ne viccelj!! Én is örülök, hogy vannak sorstársak. Én nagyon reménykedek! Mert jó magas a hőm és már van benne még egy fázis az emelkedésben. Tudom, hogy még nem szabad beleélni magam... Neked is drukkolok!!
2009. jún. 5. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnapi 08:10-es vagyok!! Aranyos vagy! :) Koszi a drukkot es remelem, hogy mindketten pozitivat tesztelunk es termeszetesen pozitiv tesztet kivanok minden babara vagyonak!
2009. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!