Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 19-én nem jött meg a...

Ha 19-én nem jött meg a mensim akkor mikor van pé-em? Szerintem múlthét elején kellett volna de akkor nem volt!

Figyelt kérdés
Mert 19-én nem jött meg a menszim csak barnáztam 5napig,25-én csinált a doki Uh-t nem látott még semmit,aztán rá 1 hétre(1-én) a menoteszt is negativ lett.Volt már így valaki és még is volt baba?A melleim fájnak.
2008. ápr. 7. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, nem irigyellek, de magamat sem... Nekem is kimaradt az előző menzim, de biztos azért, mert tabit szedtem, abbahagytam, és még nem állt be a ciklusom...

Viszont olyan érzésem volt bő egy hétig, hogy mindjárt megjön, petefészekszurka mindig van, egyszer volt görcsöm is, állandóan eszek, gyomorsavam néha feljön..., a melleim fájnak, érzékenyek a mellbimbóim, a bimbóudvar sötétebb lett és apró kis dudorok vannak körülötte.

És a ma reggeli teszt negatív. :(

Szóval megértelek.

LH-tesztelj! Az majd segít! Szorítok!

2008. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!És Lh-tesztet mikor csináljak jövöhét kedden(nem)kéne megjönnie!Nekem is volt akkor hasszurkám,és negatív tesztem is.
2008. ápr. 7. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha jövő hét kedden kéne megjönnie, akkor elvileg már túl kell, hogy légy a következő pé-en. Kb 1 hete nem éreztél hasszurkát és nyálkád nem volt?
2008. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem igazán,pedig a multkor éreztem,meg akkor is szurt a hasam amikor csak barnáztam!Minden esetre azért bele húztunk a mult héten:)))
2008. ápr. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!