Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit vártatok a gyógyszer...

Mennyit vártatok a gyógyszer abbahagyása után a babapróbálkozással?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semennyit, egyből elkezdtünk próbálkozni Yadine után. 3. hónapra sikerült is, most márciusban született meg, teljesen egészséges. a mai gyógyszereknél már nem kell várni, hogy kiürüljön a hormon. gondolj csak bele, már két szem kihagyása után terhes lehetsz tőle, annyira gyenge:)
2009. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meliane után mi 1 hónapot vártunk és utána sikerült is és már itt eszeget mellettem a kisfiam
2009. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én idén március végén hagytam abba a Regulont,és tegnap (júni 2 ) pozitívat teszteltem.
2009. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyit, a mai tabiknak már alig van hormontartalmuk, sőt, az első hónapban még elvileg pozitívan hatnak, és nagyobb az esély :)
2009. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

19:02 es és egyből próbálkoztatok?

köszönöm a válaszokat!!!!!

2009. jún. 3. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell várni semennyit sem. Ezek a kis mennyiségű hormonok egyáltalán nem raktározódnak a testben, amint nem szeded őket, már nincs benned plusz hormon kívülről. Azonnal elkezdhettek próbálkozni - de nem biztos, hogy azonnal sikerül is, mert a peteérést egy ideig mesterségesen felfüggesztve tartottad a gyógyszerrel. Hogy ez mikorra áll vissza a normálisra, és kell-e hozzá orvosi segítség esetleg, azt embere válogatja.


Sok sikert nektek a babásodáshoz!

2009. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi sem vártunk, de még várat magára... nekünk fél év alatt még nem sikerült.
2009. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!