Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogy mit csináljak....

Nem tudom, hogy mit csináljak. Szedjem a Premens tabit, vagy ne?

Figyelt kérdés
Kétségek között vagyok, mert volt egy vetélésem januárban, azóta voltak laborvizsgálataim, uh-on figyelik a pé-t, nyh vastagságot, stb. Ebben a hónapban kezdjük el a babaprojit és azt mondta a doki, hogy szedjem a premest tabit. Utánaolvastam a pirulapatika.hu-n, a betegtájékoztatóban meg le van irva, hogy terhesség alatt nem szedhető. Ha én szedem folyamatosan és sikerül a baba, akkor mire megtudom, ugyebár 2 hetes leszek. A dokitól rákérdeztem azt mondta, hogy nem árt, sőt kifejezetten jót tesz. Segíti a pé-t, a nyh megvastagodást, a beágyazódást. Szerintetek mit csináljak?
2009. jún. 3. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit a dokid mondott! Elvégre Ő az orvos! Ha meg nem bízol benne keress másikat! Szerintem....

Ja! És szedjed!!!

2009. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, szedem!
2009. jún. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!