Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek inszemet csináltak...

Akinek inszemet csináltak annak milyen problémái voltak, hogy ilyen segítséghez kellett folyamodniuk?

Figyelt kérdés
Túl vagyok a 3. inszemen, persze ez sem sikerült! :( Igazából a mai napig nem tudom, hogy simán miért nem sikerült teherbe esnem és a doki sem mondta, csak azt, hogy most már mehetek inszemre! kb 3 éve nem védekezünk és kb 1,5 éve folyamatosan próbálkozunk a babával! Rettenetesen kíváncsi lennék, miért nem sikerült másnak (és persze nekem is) simán?
2009. jún. 3. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában az apajelöltek spermájával van gond. Nálunk is. Én egyszer már voltam terhes, csak elment...

Lehet baj a mennyiséggel vagy a minőséggel.

Nektek vizsgálták? És téged vizsgáltak? Hol végzik az inszemet?

Ill. vannak olyan lányok, akiknek a hüvelyváladéka szó szerint megöli a spermiumot, emiatt is szoktak inszemet végezni.

2009. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem fokozott inzulinrezisztencia miatt nem reped meg a tüszőm. Ez volt a 3. inszem, szerintem sikerült, bár még csak pénteken lesz 1 hete. A férjemmel minden rendben van.
2009. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A spermiumok tökéletesek! 2 éve laparom volt ott voltak kisebb összenövések, de azokat feloldották és volt egy csoki cisztám a bal oldalon, amit kivettek! Egyébként azóta mindig a bal oldalon érik több tüszőm.

Pécsen csinálják az inszemet! tavaly februártól szedtem clostit, aztán júniusban a 2. inszem sikerült, de a 8. héten missed ab lett a vége. A doki szerint nem volt elég érett a petesejt, azért végződött így. Azóta most próbálkoztunk megint először, de ez sem sikerült! :( Mondjuk a munkahelyemen rengetek stressz ér....

Arra már én is gondoltam, hogy talán a ph-val lehet gond, de akkor azt nem tudnák valahogy megnézni?

2009. jún. 3. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is inszemem vot,igaz még csak az első, nekem is Pécsett csinálták.Május 25-én. 2007-ben volt laparoszkópiám,nekem a bal petefészkemben a bevérzett kéttasakos cisztát kihámozták,egyebekben minden rendben volt. Hormonok rendben,enyhe peteérési zavarra Clostit kaptam. Furi,nekem is a műtött petefészkemben 3, a jobb oldaliban egy tüsző lett. Férjnél rendben minden. Spontán eddig nem sikerült,most inszemmel próbálkoztunk. Vánszorog az idő , ha nem jön meg,akkor jövő szerdán vérvételem lesz. Megkérdezhetem,hogy inszem után voltak e valami tüneteid? Tudom,ez nem mérvadó,és mindenkinél más lehet. előre is köszi a választ, és ne add fel,remélem azért megpróbáljátok 4.inszemet is. Kívánom a legjobbakat!
2009. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolónak. A 2. inszem után (amikor sikerült) 2 héttel nagyon fáradékony lettem, már este 9 kor aludni tudtam volna, majd a következő héten a mellbimbóim érzékenyek lettek. Kb a 6. héten kezdődött az émelygés, de soha nem hánytam. Még a missed ab-os műtétem napján is iszonyatos hányingerrel küszködtem....

Egyébként fura, de pont akkor volt a férjemmel egy kis összezörrenésünk és egyáltalán nem figyeltem magam... na akkor sikerült legalább teherbe esnem. Utóbb kiderült, a hormonváltozás miatt kicsit hisztis voltam! :)

Ha kapsz utrogestánt, vigyázz vele,mert csalóka lehet mert nekem is most 8 napot késett miatta, közben nincs baba! :(

Ne figyeld a tüneteket! Sok sikert, ha tudsz már valamit, írd meg, akár privibe is!

2009. jún. 3. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! akartam írni privit,csak sajnos nem írja ki,hogy privát email a kérdés kiírójának. Ma hajnalban megjött a nemvárt, inszem után 11 nappal. Borzasztóan letörtem,pityergek még most is. Nem kaptam sem Utrot,sem Duphastont,mert a progiszintem a ciklus 2.felében nézték,és jó volt,nem tartotta a doki szükségesnek. Te az Édesanyák útjára,vagy a Megyeibe jársz? Belevágtok a 4.inszembe? Üdv. Eszti
2009. jún. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia! sajnálom, hogy nem sikerült! :( Nekem muszáj belevágnom a 4. inszembe, mert a munkahelyemen is gáz van, persze anélkül is mennék! Én az Édesanyák útjára járok. És Te? Neked miért nem sikerült simán?
2009. jún. 4. 13:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld,reggel volt az a két csepp vér,és azóta egyáltalán. nem tudom mi volt ez,talán a Closti és a Decapeptyl utóhatása? bár sosem volt még ilyen,és Clostit 1x már szedtem 3 hónapig tavaly. egyfolytában mindjárt megjön érzésem van,ez már 2 napja tart. na de majd elválik. az,hogy miért nem sikerül nem tudni,mert nálam relatíve negatívok a leletek,páromnál is,mondjuk a PCT tesztet még nem nézték,na de az inszemmel épp ezt tudják kiküszöbölni,hogyha a méhnyak nyákja ölni a spermiumokat,akkor erre az inszem jó megoldás lehet. Én a Megyeibe a dr. Török Attilához járok. Te hogy tudod feldolgozni a kudarcokat? én őszintén,nagyon nehezen,ahogy jön a nem várt napja,már szorongok. szeretném ezt kiküszöbölni,de belülről jön a fránya érzés. Nagyon drukkolok Nektek,mikorra várható a következő inszem?
2009. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!