Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet azért nem sikerül...

Lehet azért nem sikerül teherbeesni mert, mielőtt megjön pár napig barnázás van és miután elmúlik utána is?

Figyelt kérdés
Ez nem természetes ugye?
2009. jún. 3. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van. Barnázok előtte és utánna is. Voltam rengeteg orvosnál és sok-sok vizsgálaton vagyok túl. Mindenki azt mondja, hogy nekem ilyen a mensim, ez a normális. Csináltattam hormonvizsgálatot. Minden rendben. A teherbe esést nem befolyásolja. Bár mi nem tervezzük most a babát, de megszakitással védekezünk, ami ugye nem 100%. Viszont egyik orvosom azt mondta, hogy ez utalhat sárgatest elégtelenségre is és a probléma majd csak akkor lesz jelentős, ha elvetélnél. Teherbe lehet igy esni.

Neked van peteérés? Megvizsgáltak?

2009. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Van peteérésem. Még részletes vizsgálaton nem voltam. 2 hónapja lett pozitív a tesztem, de 1 hétre rá meg is jött. Ezt nem tudom, hogy vetélésnek lehet e mondani, mert nagyon gyors lefolyású volt. De még mindig jobb, mintha később ment volna el. Hogy mitől lehetett, nem tudom.
2009. jún. 3. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos ez nem természetes. Jó lenne ellenőrizni a ciklusod 22. napján vérvétellel a progeszteron-szintedet, és ha alacsony, akkor a peteérést megtámogatni, ill. egy pozitív teszt után progeszteronpótlást feliratni a dokival, hogy segítsen megtartani a babácskát.
2009. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. jún. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!