Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36,8 volt a höm ma reggel az...

36,8 volt a höm ma reggel az jot jelent ha babát szeretnék és még van 3nap a mensiig?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajna nem elég magas.Legalább 37-nek kéne lenni.De ez is váltózó.Bár nekem a 36.8 körüli mindig mensi jel volt.Amikor babás lettem, 37,2 lett a hőm.Azóta a teszt előtt mértem és 37,1 volt.De azért még bizakodhatsz, de ne táplálj magadba hiú reményeket, mert a stressz se tesz jót ha babát szeretnél.Nyugi majd össze jön. Sok sikert 37 hetes kismama
2008. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem elég magas .szerintem megfog jönni
2008. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez butaság. 3 nappal mensi előtt teljesen jó még a 36,8 hő. Lehet hogy te így működsz. Általában a szájban mérnek kevesebb mint hüvelyben. Meg hogy egy nap milyen a hőd nem számít. Általában mensi előtt lévő nap vagy aznap esik le a hő. De ez sem törvényszerű.

Lehet hogy te alacsony hő mellett működsz.

Mikor terhes voltam nekem is ennyi volt a nem várt mensi előtt, de utána kicsit feljebb ment és nem esett le.

De ha pl. tegnap 37,1 volt és ma ennyi akkor lehet hogy neked előbb leesik minthogy megjönne jó pár nappal.

2008. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor még kicsit reménykedhetek?
2008. ápr. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!