Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostyt lehet a bromokriptin...

A clostyt lehet a bromokriptinnel együtt szedni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen! Lehet és a bromocriptynt 04.11-ig szedtem, akkor lett pozitív a tesztem
2009. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én aztghiszem együtt szedtem. Sőt én mástis szedtemn bromocriptinnel. De nekem hatott 3 hétalatt rendbetett.
2009. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Több esetben a kúra lényege így együtt.
2009. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem ez a harmadik hónapom,hogy szedem mindkettőt!A clostival három hónap után kell pár hónap pihenő és ha addig sem lesz eredmény kezdem újra!A bromot viszont folytatnom kell!
2009. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Kedves első válaszolónak gratulálok!!! Mennyi ideig szedted?

Egyébként honnan tudjátok hogy mikorra tesz rendbe a bromokriptin? És utána is kell majd szedni?

Én clostyt szedtem, de csak egy hónapban majd 3 hónap szünet, 3. hónap végén kiderült hogy magas a prolaktinom erre kaptam a bromokriptint, amit 1,5 hete szedek! Most kellene beszednem a clostyt csak nem tudom érdemes-e?

2009. jún. 3. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok!

a clostilbegytet a ciklus 3-8. napjáis szedtem a bromot meg az első naptól 2*1-et. Az első hónapban mikor elkezdtem szedni őket terhes lettem! 04.09-re vártam a mensit és 11-én pozitív lett a teszt! de már 04.01-én annyira éreztem, hogy valamki van a pocakomban!


Azóta már 6,5 éves a Kisfiam :-)))

2009. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik vagyok!Érdemes szedned mert ha a bromo visszaállítja a prolaktin szintedet már esélyes a teherbeesés és a closti a több és jobb tüszővel mégjobban növeli az esélyeket!Persze én egyenlőre nem erősítem a sikeresek táborát azért nem adom fel!!!Azt,hogy mennyire sikerült visszaállítani a prol.szintem csak újabb hormon vizsgálattal lehetne kimutatni de biztosan hat mert eddig melleim félidőtől majd le szakadtak most viszont már csak nemvárt előtt egy-két nappal kezdenek kicsit fájni,amit a bromonak köszönhetek!
2009. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont ebben a hónapban szedtem együtt a kettőt, plusz megtoldva 2*1 merckforminnal!

Most várom az eredményt! :)

Szedd nyugodtan együtt a kettőt!

2009. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!