Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy nem?

Lehetek terhes vagy nem?

Figyelt kérdés
Már 3 napja késik a mensim szerencsére.Nagyon szeretnénk már babát meg is van a hányinger és néha olyan érzésem van mintha megakarna jönni.3 nappal ezelőtt csináltam tesztet ami negatív lett:( de a hőm fent van.Most akkor mi van.
2008. ápr. 7. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napja kellett volna megjönnie és aznap csináltál tesztet, nem biztos,h. valós állapotot mutatott. A hcg nem mindenkinél azonos időben kezd oly mértékben termelődni, h. a teszt pozitív legyen. Hallottam már olyat,h. a terhesség 3-6. hetén lett pozitív a teszt. Csinálj még egy tesztet (már 3 nap eltelt, ez sok idő). Babára utalóak a tüneteid, szorítok!
2008. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék még pár napot! Nekem az előző ciklusban 5 napot késett. Nagyon reménykedtem, aztán a hőm leesett és tudtam hogy mi vár rám :(! Szerintem azért csak kevésbé reménykedj! De én szorítok neked és drukkolok, hogy összejöjjön!
2008. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 3 napja késik, fájnak a melleim, hőm fent van, fehér krémes folyásom van. és van 2 negatív tesztem!! Nem tudom én se h mi lehet. De én még várok a köv tesztel.
2008. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.
2008. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!