Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt esélyem a teherbees...

Mikor volt esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
A hőm az úgy alakult, hogy hétfőtől csütörtökig 36,5, majd pénteken 36,6 aztán szombat és vasárnap 36,7 ma reggelre pedig 37 volt! Mikor lehetett a legnagyobb esélye a teherbeesésnek? A párommal szerdán és csütörtökön tudtunk csak együtt lenni! Reménykedem, hogy pénteken volt esélyes, hiszen akkor indult el a hőm! Vagy rosszul gondolom? Nagyon várom a válaszokat!
2008. ápr. 7. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szakkönyvek úgy irják, hogy a legalacsonyabb hőmérsékletű napon van a peteérés és utána szokott megemelkedni a hő. Én biztosra mentem és vettem ovutesztet. 36,5 alá előtte sem ment le a hőd?
2008. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ment le 36,5 alá! Neked mi a véleményed?
2008. ápr. 7. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel akkor talán csütörtökön v. pénteken lehetett a peteérés. Tiszta szivből kivánom, hogy sikerüljön. Egy 9 hetes kismama /és az első válaszadó/
2008. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így számoltam! Annyira jó lenne már egy kis pocaklakó Nekem is! Nagyon vágyunk rá, úgyhogy minden drukkolás elkél!
2008. ápr. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!