Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Pénteken nem jött...

Mi lehet? Pénteken nem jött meg, nem is baj. Azóta van 2 ngatív tesztem, cickómim fájnak, fehér folyásom van, hőm 37, álmos vagyok állandóan...

Figyelt kérdés
Ja, és Clostit szedtem, ez volt az első hónapom.Szedek elevotet, folsavat, gynevacot kaptam. Hamar teszteltem? Péntek reggel először
2008. ápr. 6. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet baba.szerintem tesztelj mégegyszer
2008. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Par nap mulva szerintem ismeteld meg a tesztet,de nagyon ugy hangzik,h baba van a dologban.

Drukkolok!!!

18 hetes kismama

2008. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, de az a negatív teszt... És mikor teszteljek szted mégegyszer? Vagy már annyira magamba beszéltem a babát? De ilyen erőseen nem jelentkezne e tünetek
2008. ápr. 6. 20:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkokat, én gratulálok neked. Szükségem is van a drukkra. de akkor miért negatív a teszt? Pedig érzékenyet vettem...
2008. ápr. 6. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
még nem termelödött elég hcg, reméljük csak ez az oka a negativoknak:) szurkolok
2008. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En is ugy gondolom,h meg nincs eleg hcg a szervezetedben.Nekem is egy hetel a kimaradt mensi utan mutatta ki a teszt.

Egy ismerosomnek viszont meg a harmadik sem,ess a doki sem vette eszre,aztan csak kiderult,h megis baba van a dologban.

Szerintem 2-3 nap mulva csinalj,vagy itt olvastam,h van 10 erzekenysegu teszt is,talan a gyogyszertarakban lehet kapni,de nem emlekszem a nevere,ird be a keresobe h terhessegi tesztek es ott megtalalod a nevet.

Es drukkolok neked nagyon,

18 hetes kismama

2008. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még pár nap belefér, és aztán tesztelj! Drukkolok!
2008. ápr. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az első teszt amit vettem, és a kimardt mensi napján reggel csináltam, az 20-as volt, a köv. pedig 25-ös, de azt szombat este. Tudom, h reggel kellene bármi is van ráírva, de nem bírtam... És a patikába mikor bementem, úgy kértem, hogy a lehető legérzékenyebb tesztet adják. :) Még mindig 37,1 a hőm, most mértem.
2008. ápr. 7. 07:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a legérzékenyebb teszt se mutatta ki a babát, csak 6 hetes terhesen. Amikor végre kimutatta, már hasi uh-val is látni lehetett a picurt. Szóval ne aggódj, amíg nem jön meg, van remény!
2008. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia én is pont igy vagyok mint te csak nekem szombaton (nem) kellett volna megjönnie ma van a 3 napja hogy késik és nekem is negatívat mutat a teszt, én is ugyanugy clostit szedtem ez volt az első honapom!Remélem sikerülni fog nekünk bár én a hőmet nem mérem!
2008. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!