Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen szabályos 28 napos...

Teljesen szabályos 28 napos ciklusnál (14. napon peteérés), mikor mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
23. napnál járok, és tűkön ülök!
2012. febr. 8. 21:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hétfőn leszek a 28. napon, szerintem szombat reggel csinálok egy tesztet.

Háromszor estem eddig teherbe életemben, mind első próbálkozás volt. Sajnos csak egy gyerekünk van, kettő missed ab. volt. Az utóbbi ab. után most telt le a kötelező kivárási idő, és ez azóta az első hónap, hogy próbálkozunk.

Próbálok arra gondolni, hogy ezúttal minden rendben lesz, mert még egyszer nem élném túl azt a tortúrát. Ha Isten ments valami megint rosszul sikerülne, akkor lemondunk a további gyerekvállalásról, és egy szem gyerekünk lesz.

Tudom, hogy sokan vannak itt, akiknek nem sikerül teherbe esniük. Amit én átéltem, azok után azt kívánom, hogy inkább soha ne essek teherbe, mint még egyszer az történjen velem. Az volt az életem legszörnyűbb pillanata, amikor soros uh-n kiderült, hogy elhalt a terhességem, se szívhang nem volt már, semmi. Főleg, mikor azt mondták, hogy várjunk egy hetet az abortusszal, hátha elindul spontán. Egy hétig úgy mászkálni, hogy egy halott embrió van bennem, köszi.

Bízok benne, hogy ezúttal minden ok lesz.

Na nem akartam lelombozni senkit, örüljünk a terheseknek és leendő terheseknek!

2012. febr. 9. 20:35
 12/25 A kérdező kommentje:
Még válaszolok a kérdésre. Minden terhességemnél ugyanazt vettem észre. Peteérés napján, és előtte egy nappal éles szurkálás az adott petefészekbe. Néhány napra rá mensiszerű enyhe, kellemetlen fájdalom a méhemben, ami csak néhány óráig tart. Nem tudom ez mi lehet, de nálam menetrendszerűen bekövetkezik. Rögtön ezután/eközben, tehát olyan tizenvalahanyadik naptól összehasonlíthatatlan mellfeszülés/fájdalom. Úgy érzem, mintha mindjárt leszakadna a mellem. Ha leveszem a melltartót, csillagokat látok. Semmi egyéb tünet.
2012. febr. 9. 20:50
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező! Hát igen,nincs annál rosszabb,mint amikor valaki elveszíti a babáját,amikre annyira vágyott! :( Nálunk is volt hasonló eset a családban! Megszületett unokahúgom,első baba volt,nagy öröm... aztán anyuka úgy döntött,jöhet a 2. baba! Sajnos kb.2 hónapos volt,mikor elment a baba! :( Ezek után volt még 4 terhessége,amik szintén elmentek sajnos 4-7 hónap között! Nagyon el voltak keseredve,aztán utána már nem is esett teherbe a nő! Aztán kb.45 éves volt,amikor megtudta,hogy megint babát vár! Csúnyán hangzik,de el akarta vetetni,mert már 45 éves,és amúgy sem akartak már babát,de úgy volt vele,hogy úgyis elmegy a pici... és egy makk egészséges kisfiúk született! Ők voltak a világ legboldogabb emberei,hogy 10 év után össze jött az a bizonyos 2. baba! :) Kitartás! Nem tudom min mentél keresztül,de azt látom,hogy erős vagy! Szívből kívánom,hogy minden rendben legyen veletek!
2012. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos tudom, mit éltél át, nekem is volt benne részem. :-(

De nem szabad feladni! Viszont egy kivizsgálás fényt deríthet a hibára, mert két missed ab nem lehet a véletlen műve! Nekem az első baba elvesztése után derült ki az IR és a pajzsmirigy alulműködés. Kaptam rá gyógyszert, és két hónap múlva már pozit teszteltem, holott előtte egy évig nem sikerült. Sajnos ő is elment, egy éve karácsony előtt pár nappal volt a műtét. Gondolhatod, milyen volt az ünnep. Mivel a dokim is azt gondolta, most már rendben vagyok, volt még két lombikom, nem sikerültek. Erre további vizsgálatokra küldött, és a méhtükrözéssel derült ki, hogy a régi császáros varratom befordult a méhembe, és spirálként működött. Eltávolították, most készülünk a következő lombikra, remélem, ezúttal sikerülni fog. Amíg egy halvány kis esély is van a babára, én nem adom fel! Szerintem te se tedd! Csak veszekedj egy kicsit a dokikkal, hogy vizsgáljanak ki végre rendesen!

De remélem, nem lesz szükséged rá!!

2012. febr. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 07:19-es vagyok.

Tegnap a jósteszt pozitiv lett,ma a terhességi teszt is pozitiv lett.

Nálatok mi a helyzet?

2012. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Elég furcsa dolog történt. Hajnal 4-kor át kellett menni a gyerekhez, mert felkelt. Nagyon kellett pisilni, na gondoltam megcsinálom a tesztet. Félig csukott szemmel megcsináltam, utána kb. 2 percig meresztgettem a szemem, de nem láttam, csak egy csíkot. Reggel, mikor felkeltem, ott volt a teszt két csíkkal. Tudom, hogy ennyi idő után már értékelhetetlen, így ezt negatívnak veszem. Ha nem jön meg pár napig, akkor csinálok még egyet.

Gratulálok a jósteszthez!

2012. febr. 12. 12:35
 17/25 anonim ***** válasza:
Én azért reménykednék...:)
2012. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Utolsó,te pedig írd meg az eredményt,ha teszteltél újra! :)
2012. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény??
2012. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Pozitív a délutáni tesztem! Bejelentkeztem a dokinál, azt mondta két hetente uh-zni kell, és próbáljak meg sokat pihenni. Bízom benne, hogy ezúttal minden rendben lesz.
2012. febr. 16. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!