Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem hogy végre...

Mennyi az esélyem hogy végre babám lesz? Most lehetett a peteérésem?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 13. napján és 3-4 napja fáj a méhem,petefészkem (nem szokott),testápoló szerű folyásom van és a melleim is érzékenyebbek.Gondolom most lehet kb. a peteérésem,ugye?Mennyire biztos ez?Tegnap startoltunk is a férjemmel!Nem mérem a hőmet,de tegnap vhogy eszembe jutott,napközben és 36,2 volt,most napközben 36,7.Tudom a reggeli a mérvadó.Jókor voltunk együtt?Mit tehetnék hogy ebből baba legyen?
2009. jún. 2. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia próbálj meg görbét csinálni az elvileg egyértelműen kimutatja de ha pluszba használsz ovu tesztet az tuti találat.Igy nehéz megmondani nekem 4 napja esett el a hőm megy felfelé szépen és tegnap óta nagyon fáj a pocim ma nem annyire de tegnap nagyon nagyon fájt.Mióta terveztek babát?Mert minél jobban figyeled a tested jelzéseit annál könnyebben észreveszed mikor kell akciózni.Én magamról tudom ilyenkor sokkal jobban kivánom a sexet.Remélem jókor voltatok együtt és babaáldás lesz a vége.Ja és azt mondják hogy a 2 naponkénti az ideális.:-)
2009. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már majdnem 3 éve tervezzük a bébit.Van már 2 gyermekünk, 11 éves lány és 9 éves fiú,de akkor nagyon könnyen jött,most nem.33 vagyok és volt miómám ami mára nincs de előtte több terhességem megszakadt,mire kiderült hogy a mióma az oka.Most nincs mióma de nem esem teherbe,illetve megtermékenyülöm de nem marad meg.Sajnos többször volt elhalt terhesség,művi befejezéssel és lehet hogy megsínlette a méhem,nem tudom.Régebben nem kellett foglalkoznom sem ovuval,sem hőmérőzéssel sem semmivel,most meg úgy néz ki igen.Mára már féjem is 46,nem olyan egyszerű mint volt.De nagyon szeretnénk....
2009. jún. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!