Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy mitől fáj...

Terhes vagyok, vagy mitől fáj a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
13 napot késett,de megjött.Sajna nem védekeztünk,de a srác időben kivette.Pénteken volt 6 hete az együtt létnek.Ma a jobb mellemen a bimbó nagyon fáj ha hozzá érek.De a másik nem.Semmi más bajom nince,csak fejfájás,és mindig enni akarok.és a bimbóm fáj.A mensim csütörtökön múlt el.
2008. ápr. 6. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan volt a mensid mint máskor? Vagy esetleg kevesebb vagy világosabb színű?
2008. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan volt.Sötétebb és hamarabb elmúlt.Tegnap barna folyásom is volt.
2008. ápr. 6. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha biztosra akarsz menni,vegyél egy tesztet,mert itt csak találgatunk,de 100%ra az tudná megmutatni,csináld reggeli vizeletből.Reméljük úgy lesz ahogy szeretnéd.Nekem a bimbóm mensi körül érzékenyebb,a hormonok miatt mensi miatt is lehetsz éhes,nem feltétlenül vagy terhes, de inkább teszt.
2008. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok. köszi a válaszokat:)
2008. ápr. 6. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!