Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vérezhetek? Babát...

Mitől vérezhetek? Babát szeretnénk, és tegnap együtt voltunk a férjemmel. Azóta enyhe vérzésem, barnás folyásom és picit menzis érzésem van.10 napja volt különben a menzim, és a ciklus.hu 7. -ére írja a pé-t.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En is igy jartam most, ez az elso honap, hogy probalkozunk. LH tesztet is hasznalok.

Nekem a 12. napon volt barnazasom, elotte egyutt voltunk este, azt hittem, hogy ez tutira ovulacios verzes, tehat peteeresem van. Az LH teszt negativ volt, de gondoltam, hogy azert lett negativ, mert eleg sokat iszom, nem tudom megallni, hogy teszteles elott ne vedeljek.

A ciklus.hu par nappal kesobb egyebkent 8. napra huzta be a peteeresemet, amit azert tartok hulyesegnek, mert 28 naposak a ciklusaim, szoval az nagyon koran van.

Erre tegnap, a 15. napra leesett a hom, az LH teszt pozitiv lett, ma reggelre felment a hom, tehat biztos, hogy most van peteeresem, nem akkor volt, amikor barnaztam.

Szoval az nem ovuverzes volt, hanem valoszinuleg vadabbak voltunk, mint kellett volna es esetleg megsertettuk a mehszajat. Vagy pedig valamilyen hormonalis ingadozas, de a hormonjaimmal elvileg semmi gond nincs.

Szerintem nalad is inkabb hasonlo lehet, bar nem irtad, hogy hany napos a ciklusod, de ha tudod, akkor nezd tovabbra is a hodet es csinalj ovutesztet, es legyetek egyutt a kovetkezo napokban is, hatha meg csak ezutan lesz peteeresed.

2009. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményedet, nekem ált.31 naposak a ciklusaim, még én is korainak tartom a 10.napon az ovu vérzést. De kiváncsi vagyok mások véleményére is!
2009. jún. 2. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonlo, csak azzal a kulombseggel, hogy mi nem szertkeztunk elotte, igy nem sertettunk meg semmit. Ciklusaim nagyon valtozoak 26-36 nap kozott igy en is azt hittem ovulacios verzes. De sajna nem az volt. Pedig ez a 15-dik nap korul volt nallam. Az ovulacios teszt a 22-dik napon lett pozitiv ebbe a cilusba, tehat nem ovus verzes volt az tuti. En dokinal is voltam, hogy kizarjam a mehszajsebet de minden rendben. Azota sem fordult elo velem. Szerintem hormonalis alapon volt.
2009. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:-)
2009. jún. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!