Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem és elöször ott...

Teszteltem és elöször ott volt egy halvány csík aztán eltünt de napközben csináltam, már biztos hogy nem vagyok terhes, vagy csináljak reggel is egyet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb vagy terhes, mint nem terhes.

A halvany csik is csik es valoszinuleg azert halvany, mert nem reggel teszteltel, illetve meg keves a hcg-d.

Hanyadik napon vagy? Nem vart mensi elott, vagy mar kesik?

Mennyi ido utan tunt el a masodik csik es mit ir a hasznalati utmutato, meddig szabad leolvasni az eredmenyt?

Mindig rairjak, hogy hany percen belul ad realis eredmenyt, mert kesobb eltunhet, miutan kiszarad a teszt.

Mar van egy babam, en a mensi elmaradasanak napjan teszteltem delutan, nekem is nagyon halvany volt a vonal, masnapra tunt el. Masnap reggel ismet teszteltem elso vizeletbol es az mar eros volt.

A hcg ket naponta duplazodik ugy emlekszem, szoval ne keseredj el, csinalj meg egy tesztet holnap reggel, vagy holnap utan reggel.

Sok sikert!

2009. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképp csinálj holnap reggel is egy tesztet! És ha jól tudom, akkor bizonyos teszteknél 10 perc után már nem leolvasható az eredmény. Nézd meg a tájékoztatót, hátha csak nálad is ez van.
2009. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Úgy van hogy megcsináltam a tesztet és a kontroll csík is jó halvány lett, de azért jól látható, aztán kb.1-2perc múlva megjelent egy vízszintes halvány lila csík a tesztablakban...ugráltam hogy hurrá terhes vagyok...aztán pár perc múlva eltünt, és most már csak a kontroll csík van ott meg a tök fehér teszt ablak..a gond hogy a használati útmutató szerint mind a két csíknak függölegesnek kéne lenni, és a csík ami eltünt vízszintes volt, a kontroll csík függöleges:(((már 6napja meg kellett volna hogy jöjjön...
2009. jún. 2. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!