Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbolondult a ciklus.hu?

Megbolondult a ciklus.hu?

Figyelt kérdés
Néha egy-egy naphoz írok megjegyzést. Ezt alul jelzi egy kék pöttyel, benne egy i betűvel. Eddig ha rákattintottam, akkor behozta a bejegyzést. És ma vettem észre, hogyha rákattintok egy teljesen más napot hoz be, és olyat, aminél nincs is bejegyzés. Pl rákattintok május 14-re, behozza május 27et. Vagy május 17-re, behozza május 23-at. És így tovább, össze-vissza. Eddig normálisan meg tudtam nézni mindent. A másik dolog, amit észrevettem, hogy eltűnnek a beírt órák, pedig minden áldott reggel beírom a hőmet, és a mérés idejét. És amikor nézegetem a diagrammokat, akkor látom, hogy tök sok helyről eltűnnek az időpontok. Más is észrevett már ilyeneket???
2009. jún. 2. 09:39
 1/1 anonim válasza:

Én is észleltem ilyet: nekem egyáltalán nem jelzi, ha megjegyzést írok be. Azt jelzi, hogy az adott naphoz nem fűztem megjegyzést. A ciklus.hu nagyon jó oldal, de nem mindenható és ezért nem szabad rá 100%ig alapozni - vannak gyerekbetegségei, amik szerintem fejlesztésre szorulnának, ezek felett igyekszem átsiklani.


A peteérés napját is sokszor rosszul adja meg. Nem néztem, hogy az oldal ad-e lehetőséget a hibák jelzésére (néha van ilyen lehetőség weboldalakon) - ha nagyon zavar a dolog, akkor próbáld megkeresni a hibajelzőt és küldj nekik egy üzenetet.

2009. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!