Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik póz a legjobb a teherbe...

Melyik póz a legjobb a teherbeesésre? Ha bejutott egy sperma, mennyi idő után ér célba?

Figyelt kérdés

Mi lovaglóban szoktuk. Marad azért annyi sperma bennem, ami elég a babához? Sok kifolyik. Aktus után mennyi idővel lehet mosakodni?

Köszi a válaszokat!


2009. jún. 2. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én ma tettem fel ugyan ezt a kérdést szó szerint az a cime hogy igy is össze jöhet a baba?Pár kérdéssel lejebb van mint a tiéd.Kaptam rá egy választ.Olvasd el.nekem azt irták hogy összejöhet igy is és a válaszolonak hátulrol jött össze a baba 2x is.
2009. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És Te mennyi idő után szoktál mosakodni?
2009. jún. 2. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én másfél órát bujok a párom melett miutánn lepattantam a lórol..:-))És próbálom összeszoritani a lábam hogy a lehető leg kevesebb fojjon ki..:-)Remélem összejött a baba de ha nem megpróbáljuk hátulrol vagy hogy én vagyok alul de halottam már nem is egy olyan esetet ahol a nő volt felül és baba lett..:-)
2009. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár nekünk nem sikerült még a baba, de mi is többnyire lovagolva csináljuk. Úgy tudod megakadályozni, hogy kijöjjenek a kiskatonák, hogy oda szorítassz egy papírzsebkendőt, nyugodtan hanyat fekszel, és a feneked alá egy kispárnát teszel, és legalább egy fél órát nyugton fekszel. Valamennyi így is ki fog folyni, de a többség bent fog maradni. Sok sikert.
2009. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia Kedves utolsó válaszolo köszi szépen bevetem a trükköt én is....:-)
2009. jún. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!