Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek inzulin rezisztenciája...

Akinek inzulin rezisztenciája van, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
Vannak tünetei? Görbétek normális volt?
2009. jún. 1. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász elküldött vérvételre, az eredmény alapján elküldött endokrinológushoz, az csináltatott cukorterheléses vizsgálatot, és annak az eredményéből derült ki a probléma. Jó volt az éhgyomri, és a 2 órás eredmény is , de az 1 órás nagyon magas volt, 9 fölött. Tünete nem igazán volt, habár hajlamos vagyok rá, hogy eesik a vércukrom.
2009. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen eredményed volt rossz, ami alapján endokrinológushoz mentél?


Nekem még az IR gyanúm van, háziorvos mondta, hogy "csak úgy" tünet nélkül nézessem meg a terhelt vércukromat. A vércukor okés, de a terhelt inzulin elég magas lett.

2009. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvetéltem és kiirattam magam vérvételre. Hormonlaborra irtak ki meg sima vércukorral. A tsh a felső határon volt, a tsh egy picivel több. Az egyik fórumon mondták a lányok nekem, hogy ha ez elmozdul akkor gyanús lehet az IR. Nagyon gyorsan híztam. Elmentem fizetős vv-re ahol terhelésest nézték meg és ott már látszódott az eltérés és kiderült az IR. A gyógyszer nekem nem használt, elvégeztem egy méregtelenítőt, fogytam 18 kilót és rendbejöttek az eredményeim.
2009. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egy elég összetett vizsgálat volt. 2 alakalommal vettek vért: a ciklus 5. (ez nem biztos)napján és a 21. napon, a kettőt összehasonlítva értékelt. Nem tudom, hogy melyik eredmény volt a rosz, de a nőgyógyász elmagyarázta, hogy nincs tüszőrepedésem. Ezt okozhatja az inzulin rezisztencia, vagy cukorbetegség.
2009. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pcos vagyok.


Teherbeestem, elveteltem.a doki megkerdezte van e a csaladba cukros,na persze az osszes noi csaladtagom cukorbeteg.

Ekkor kuldott el terheleses inzulin es cukor vizsgalatra.Rossz lett az eredmeny majd az UH an latszottak a kis cisztak a petefeszkekben.

2009. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!