Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik a menzim, és...

10 napja késik a menzim, és tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Hihetek a tesztnek?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, a barátom csak egy ujjal ujjazott, de félek, hogy rá került az előnedvéből, vagy neadjisten a spermájából. Életemben először csináltam tesztet, ezért egy pillanatig fordítva tartottam, és a vizeletemből egy kicsi átterjedt a tesztablakba, viszont megjelent egy csík, ami a teszt jól működését igazolja. Most akkor a stressztől is késhet ennyit?
2009. jún. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább a sztressztöl késik. sztem nem vagy terhes.. de ha eddig idöben jött meg, csak most késik, tesztelj egyet 1 hét mulva és ha ddigra se jön meg, menj dokihoz, ir fel bogyot fogamzásgátlonak és a vérzésedet is beállitja..
2009. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem állt be a vérzésem. Valamikor előbb, valamikor később, csak ennyit még sosem késett.
2009. jún. 1. 17:18
 3/8 anonim válasza:
0%
honnan a fenébő tudjam??
2009. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes megnyilvánulást, előrébb haladtam a dolgokban. (Y)
2009. jún. 1. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:

fiatal koromban nekem is volt olyan hogy 20 naponta megjött de volt hogy 3 honapig nem. ha neg a teszted nem vag terhes csak nem állt még be a ciklusod.

nyugi.

32

2009. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez egy paraszt. ne foglalkozz vele, és te válaszolo.. ne irj ilyeneket. lehet még egyszer neked lesz szükséged gyorsan tanácsra és majd nézelödhetsz ha semmi értelmeset nem kapsz.. bunko.

32

2009. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
bocsánat
2009. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi csak a stressz miatt késik biztos nem vagy terhes!
2009. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!