Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a görbéről...

Mit gondoltok erről a görbéről? Eddig babareményem volt, mostanra elszállt.

Figyelt kérdés

[link]

29 naposak a ciklusaim, mára a vattabucin kicsit rózsaszínes nyák volt a pocakom pedig kicsit fáj. mintha meg akarna jönni.. gondolom még 1-2 napig esik és megjön...


2009. jún. 1. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet.

A pici vér lehetett beágyazódásos is.

De azért mehetett volna magassabbra a hőd baba esetén...

2009. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

na igen.. én is a magasságokon aggódom..az előző két pocisgörbém 37,3-ig is felment..most meg a 36,9-be is csak éppen bele tud kapaszkodni:( bár ott az alaphőm is 3 tizeddel magasabb volt..mostanra valamiért megzavarodott a szervezetem. na meg a pocakfájás? ilyenkor még nem szokott fájni.. inkább csak azelőtt amikor megjön max a napján reggel.. és még az is lehet hogy bezavar a tejci is.. 1 éve nem szoptatok..de még van rendszeresen pár csepp..na de nem nyomkodom csak ha megölelem a manókámat akkor cseppen el..

ha most kevesebb valamelyik hormonom az keddre kiderül.. volt hormonprofilom.. de akkor most vagy jöjjön meg vagy ne szórakozzon velem :O


mikor van beágyazódás? mettől meddig tart?

2009. jún. 1. 13:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Pé.-től számítva 5.nap ér a zigóta a méhbe,de ott még lebeg 2 napig és azután kezdi el a beágyazódást.

Tehát pé. után 7. nap elkezdi és néhyány nap alatt kb.11 napon jól "belegyökerezik".


Nekem mindhárom terhességemnél felment a hőm 37.2, 37.3, 37.4 re.A 36.5-nél volt pé.-em.

De nem mindenkinek.A babatervezők oldalon van mindenféle görbe.Persze ritkábban panaszmentes az a terhesség amelyik különös hőmérséklettel társul.

2009. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt minden le van írva a beágyazódásról!


én pont úgy állok, mint te!

Én csütörtökre nem várom

Drukkolok neked!

2009. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:) én is csütörtökre nem várom de adok még neki egy pénteket...

Te mit érzel? nekem teljesen olyan mintha bármelyik percben megjöhente..szurkál a hasam alja...

és nem várom de úgyis meg fog jönni...:(

2009. jún. 1. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! :-)

Nekem már 1 hete állandó hányingerem van és tegnapelőtt reggel hányással kezdtem!

Olyan érzésem van mintha bármelyik pillanatban megjönne! Én is a 26. napon tartok! Én azon gondolkodom, hogy holnap csinálok egy érzékeny tesztet. Nekem az utóbbi időben 3 tehességem volt ami nem maradt meg :-( egy elhalt és 2 spontán vetélés volt, ezért szeretném minél előbb tudni, mert akkor egyből irány a doki :-)))

2009. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom! tényleg jó lenne már egy kétcsíkos teszt neked!

hányingeres napom nekem is volt de rendszertelen hetem volt ebből volt amikor alig ettem máskor volt rá időm és bizti ezért volt..

De arra emlékszem amikor hányingerem volt ugyanúgy rágcsálgattam mindenfélét mint anno pocakosan.. az előző 2 terhességemet ugyanis 24 hétig szó szerint végighánytam.

de neked akkor már tuti tüneteid vannak! remélem most akkor sikerül a pici pocimaci drukkolok!

hát én lelkileg azért felkészültem.. ma volt ugyan némi bőgés amíg az ebédet felraktam de igyekszem tartami magam hiszen nekem már itt van a kislányom (4,5) és a kisfiam 2 éves) ..


drukkolok nagyon és írj ám végülis mi lett az eredmény!!

érzékeny teszt? nekem csak 25-ös Gábriel van itthon..azt csináltam a manókáimnál is.. akkor azzal még várjak ugye?

2009. jún. 1. 14:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a vérzés napján mikor meg kellett volna jönnie akkor kimutatta a 25ös érzékenységű. De a qupido az 10es. A legtöbb teszt pedig 20as. Ha megcsinaltad tesztet,akkor írj és én is jelentkezek. Drukkolok magunknak :) további szép napot
2009. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na mára tisztább a helyzet..

a hőm 36,6..:(utálom a mai napot.. de azt hiszem ráhasizmozok kicsit talán hamarabb megjön..a 3-5 napi vérvétel tehát aktualizálódik.. de ma felhívom a dokimat mert a 23. napi véremet ma már meg tudja mondani..jöhetnek a gyogyik..

2009. jún. 2. 07:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az alaphőm sem magas!

[link]


ez volt a babás hőmérsékletgörbém

én most indulok tesztet venni, nem bírok tovább várni, de szerintem negatív lesz! tegnap volt egy kis vérpötty , de azóta sem semmi!

2009. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!