Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e ha menstruáci...

Terhes lehetek-e ha menstruáció elött állva belém élvezett a barátom és akkor már nem szedtem a gyógyszert amit amúgy szedek?

Figyelt kérdés
Menstruáció elött 2 nappal voltam együtt a barátommal és belém ment utána megjött.6.napon barnás folyásom volt ami amúgy nem szokott.Amúgy gyógyszert szedek de amikor ez megtörtént már nem szedtem be mert vártam a mensest.Azóta éjszakánként erős hányingerem van.Lehetek így terhes?
2009. jún. 1. 12:01
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdezo, nem vagyok orvos, de annyi biztos, hogy a fogamzásgátlo tablettak tobbségét úgy kell szedni, hogy 21 napig szeded aztán 7 nap nem szeded, amikor meg kell, hogy jojjon a menzesz. Természetesen ez ido alatt is védve vagy a nem kivant terhességtol, de azt is tudnod kell, hogy rendszeres tablettaszedés esetén is (ha mindig beveszed, amikor kell) 100 nobol egy évnyi rendszeres szexuális kozosulés esetén 1 no esik teherbe.

Egyébként a csatolt tájékoztatoban minden benne van. a tenen egyébként számtalan forumon tudsz ez ugyben nézelodni. én nem ismerek olyat az ismerettségi koromben, aki tablettaszedés ellenére esett volna teherbe, sot manapság inkább nehezen jona fogamzás és soknak azért kell kezelésekre járni, hogy osszejojjon...

2009. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, de lehetsz. De én inkább a tabletta miatti hormonváltozás számlájára írnám a tüneteket. Vegyél egy tesztet és megnyugodhatsz.
2009. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hova ágyazódjon be az a sejthalmaz,ha neked a menszi alatt levált a méhnyálkahártya???

Menszi elött nem érik petesejt ami megtermékenyüljön.

Az h éppen álltatok nem kizáró ok,de a többi igen.

2009. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. jún. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!