Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 29....

Ma vagyok a ciklusom 29. napján, de 28-32 között szokott megjönni. Holnap csinálhatok már tesztet?

Figyelt kérdés
Lombikbeültetésem volt,és mindjárt megjön érzésem van.Lehet még ebböl baba?Aggódom hogy fáj a hasam.Az ET után holnap a 13.napom lesz.Tesztelhetek?Ha esetleg negativ lesz a teszt,akkor érdemes még egyet csinálni vagy lombibeültetésnél mindenképp pozitivnak kellene lenni a 13.napon ha beágyazódott a bébi!Ha valaki volt ilyen helyzetben segítsen!!!
2009. jún. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

szia szedsz olyan gyogyszert ami babamegtartO? mert az adhat téves eredményt.. de elvileg lehet már poz teszted.

drukkolok. más tünet nincs?

2009. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utrogestant szedek.Sokat alszok napközben fáj a derekam,de ezek a gyogyszertöl is lehetnek.Ideges vagyok nagyon hogy sikerült e.Szóval a mindjárt megjön érzés normális?
2009. jún. 1. 11:09
 3/3 anonim válasza:
Nyugi... elobb-utobb ossze fog jonni az a baba, scak nem szabad gorcsosen akarni. a Stressz már most sem tesz jot sem neki, sem Neked... lazits...és minden oké lesz. Szeirtnem két hét után már mutat a teszt, de nogyogyasz tud biztosat mondani...a lombikbeultetés speciális eset...
2009. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!