Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres utan negy nappal...

Peteeres utan negy nappal miert eshet le a ho?

Figyelt kérdés

Peteeresre 3 tized fokot nott, negyedik napon 2 tized fokot leesett (meg igy is magasabb, mint az alapho).

Ez az elso napja a leesesnek, nem tudom, hogy holnap hogy alakul, visszamegy-e.

Mitol lehet ez?

Vagy ez normalis?


2009. jún. 1. 08:20
 1/7 Grófházy ***** válasza:

nálam is ue.történt.Még ugyan a cover line alatt maradt,akkor is 3 tizedet csökkent.

Egy kedves válaszoló nekem anno azt írta,hogy nyugi,ez még belefér...

2009. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy azt jelenti h nem maradtál terhes,vagy azt h nem elég a progeszteronod.A kettő együtt is lehet.
2009. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grófházy ***** válasza:

1.vagyok.

De csak 1 mérést volt fenn.

Azóta folyamatosan megy felfelé

2009. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grófházy ***** válasza:

megint 1.

Szóval azt akartam írni,hogy csak 1 méréskor volt lenn,de még a cover line felett van így is

2009. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Basszus, meg van, hogy miert esett le a hom ma reggelre. Az elobb talaltam egy ovutesztet meg a multkorrol, megcsinaltam es nagyon durvan pozitiv.

Tehat most van peteeresem.

Ezek szerint negy nappal ezelott megsem volt. Abbol gondoltam, hogy volt, mert ovufajdalmam volt es volt egy pici pecsetelo verzes is, nekem ez szokott lenni peteereskor es a hom is emelkedett valamennyit.

Nah, a holnap reggelre vagyok kivancsi, ha minden igaz es tenyleg most van peteeresem, akkor holnap reggelre joval feljebb kell mennie a homnek, mint amilyenek eddig voltak.

Ez az elso honap, hogy merem es meg nem vagyok tisztaban azzal, hogy mennyi is az alaphom atlagban es mire megy fel kb peteereskor.

2009. jún. 1. 22:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen koszonom a valaszokat!
2009. jún. 1. 22:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Tenyleg igaz, amire tegnap rajottem, valoban most van peteeresem.

Minden ezt magyarazza: pozitiv lh-teszt (ketto), a mehszaj lent van es nyitott, a hom tegnap reggelre ugye leesett, ma reggelre felment, 4 tizedet emelkedett a tegnap reggelihez kepest, magasabb, mint a ciklus soran barmikor volt.

2009. jún. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!