Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti kúra után voltam...

Closti kúra után voltam hüvelyi ultrahangon, és minden oké volt, volt peteérésem, voltak szép érett tüszők... Másnap vissza kellett mennem egy tüszőrepesztő szurira. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ettöl igy nagyobb esélyem lehet, hogy teherbe essek?Most vagyok a 15. napomon,28-30 naposak a ciklusaim.A hőm. már 3 napja 36.9-37.1.Van esélyem?Már több mint egy éve próbálkozunk, és nagyon várjuk már a bébit:)Köszi elöre is!!!
2008. ápr. 5. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok. Closty után két érett petesejtem van...Kedden megyek vissza megnézni, hogy volt-e t.repedés. De ebben a hónapban még nem javasolt az orvosom tüszőrepesztő szurit. Azt ajánlotta, nézzük meg, mi lesz anélkül.

Amúgy igen, Closty+ szuri az én orvosom szerint is nagy esélyt ad a teherbeesésre. Drukkolok neked és nagyon kíváncsi lennék, hogyan alakultak tovább nálad a dolgok...

2008. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!...Hát kiváncsi vagyok, mi lesz a ciklusom vége..nagyon remélem, hogy jó hírrel zárok:)Ti miota próbálkoztok??Én nagyon drukkolok neked , mert már sajna tudom milyen érzés ha csalódni kell:(Majd irok, hogy mi lett velem...és te is irj!!!!
2008. ápr. 6. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
szia nekem 3tüsző éret és nem sikerült
2008. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!