Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS, Ha lindinet 20at 7 napja...

SOS, Ha lindinet 20at 7 napja a ciklus kezdete óta szedem, de nem pontosan -lehetek terhes?

Figyelt kérdés
tegnap a barátom 2x elélvezett bennem, 1 óra különbséggel. Nem szeretnénk gyerekeket :(
2012. febr. 3. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek csináltok ekkora fejetlenséget ?! Jézus.. Persze, hogy lehetsz terhes. Menj el és írass ki 72 órás tablettát. Alapból nem mondta a doki, hogy az első 1-2 hónapban célszerű másképp is védekezni?! Mellesleg nem is pontosan szeded a gyógyszert. Inkább gondolkozz, ne szeretkezz.
2012. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem pontosan szeded, akkor mindegy milyen régóta szeded, becsúszhat a gyerek. akár 4 év folyamatos szedés után is ha elrontasz 1-2 napot, már érik meg petesejt és máris lehetsz terhes. ezek nagyon kis hatóanyagtartalmú tabletták, mindig pontosan kell szedni.

amúgy nálad a nem pontos mit jelent? pár órát késtél vagy fél napokat?

Ja és első válaszolónak igaza van, az első hónapban javasolt mellette az óvszer, majd ha lement a 28 nap és a 7 nap szünet alatt rendben megjön a vérzés, akkor mondhatjuk, hogy hozzászokott a szervezeted...

2012. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mégis miért nem szeded pontosan?! Lehetsz terhes, igen.
2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, viszont 72 órásra nincs esélyed, mert nem írják fel, ha fogamzásgátlót szedsz. Szóval marad az ima...
2012. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

a legtöbb asszem 4 óra volt amivel csúsztam .. :(


Hát a teljes történethez hozzátartozik ,h 27 vagyok volt 2x petefészek ciszta műtétem -tehát a balból nem sok van,16 ,és 20 évesen ,és már volt egy abortuszom 23 évesen.


Ami aggaszt h péntek óta eltelt 7 nap szedem a bogyót és még mindig nagyon vérzek ,nem értem :(


Tudnék 72 órást szerezni ,csak azért nem akarok magammal kiszűrni mert fogibogyival az a lórúgás ,hát ..nem hiányzik egy trombózis, agyvérzés .. vagy mittomén miket tud az csinálni.

2012. febr. 3. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azt tudja csinálni, akkor a sima fogamzásgátló is tudja, de mondjuk érdemes Leiden mutációkat szűrni a fogamzásgátló szedése előtt, meg pár véralvadási faktort is. De ezt sokszor nem teszik.

Viszont valóban, nem írják fel gyógyszer mellett, viszont én rákérdeznék azért egy nőgyógyászati ambulancián. Vérzés alatt, ameddig nagyon erős egyébként sem érdemes szexelni, több okból sem.

2012. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!