Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar volt, most van, vagy...

Mar volt, most van, vagy ezutan lesz a peteeresem? Ha lesz.

Figyelt kérdés

[link]


Ket napja fent van a hom az alaphomhoz kepest. Mensi elott is ez szokott lenni a maximum, amit elerek es errol esik vissza a ciklus elso napjan, de ez a gorbemen lathato is. A ciklusom hossza mostanaban valtozo, regen fix 28 napos volt, az elso babam megszuletese ota 25-30 nap, altalaban rovidebb. Epp emiatt en 11. napon vartam a peteerest. Fajt is akkor a hasam es nagyon pici barnazasom is volt.

Ezt kovetoen felment a hom, azt gondolnam, hogy ez peteeres volt, de az ovu tesztem renduletlenul negativ es ez elbizonytalanit.

Szerintetek ez peteeres volt, vagy sem?

Az biztos szerintem, hogy akkor meg nem volt, amikor behuzta a rendszer.

(Egy par napja a negativ ovuteszttel kapcsolatban mar kerdeztem, szoval ismeros lehetek.)


2009. máj. 31. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább a 12. napon lehetett P.É.

Akkor nyitva is volt a méhszájad,és ovu fájdalmad is volt.

És ha ennyire ingadozó a ciklus hossz,akkor az a nap áll közelebb a középhez,szerintem.

ha fent maradna a hőd végig,illetve még a nemvárt napján is,és utána is,akkor lenne esély babára.

Még lehet reménykedni.Itt van az én görbém,ha érdekel.

[link]

2009. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit,hogy ha tudod,inkább azonos időben mérd a hődet,mert sok az eltérés szerintem.

Nekem is ezt tanácsolta valaki,pedig nekem "csak" fél óra ingadozás szokott lenni!

2009. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Igen, remek lenne egy idoben merni a homet, de van egy hat honapos fiam, aki mellett ez lehetetlenseg. Mar az is tok jo, hogy az ot ora alvas megvan mostanaban egybefuggoen. :-)

De legalabb van esely arra, hogy volt peteeres.

2009. máj. 31. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!