Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e ugy teherbeesni, hogy...

Lehet-e ugy teherbeesni, hogy fogamzásgátlót és óvszert használunk? Mert nekem megjött a menzim, de hiztam pár kilót! Lehet, h a gyógyszer miatt hiztam?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a gyógyszer miatt híztál,ugyanis a tabi terhességi hormonokat tartalmaz.Az egész működése úgy néz ki,hogy elhiteti a szervezeteddel,hogy várandós vagy,és ezért nem foganhat meg újabb baba.Mivel álterhességet csinál,így rajtad is ugyanúgy megjelennek a kilók,mint rajtunk.Majd ha megszokja a szervezeted,és akkor leáll a súlynövekedés is,csak be kell állnia a dolognak,utána meg szépen le is tudod majd adni.

Kár aggódni feleslegesen!Biztos hogy nem vagy babás.

2008. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már egy ideje szedem a gyógyszert féléve kb!!Akkor is előfordulhat elhizás??
2008. ápr. 4. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha rendesen beszeded a gyógyszert, + a gumi, akkor nem lehet gond. Arra figyelj, ha esetleg más gyógyszert is szedned kell, mert mondjuk lázas vagy, stb, vagy hasmenésed van, hánysz, akkor a fogamzásgátló hatása is csökkenhet.

Előfordulhat, hogy a fogamzásgátló miatt híztál.

2008. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked nem jó, amit most szedsz, beszéld meg a dokiddal, és kaphatsz másikat. Van választék.
2008. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tuti hogy a gyogyszer miatt.mennyit hiztál?????????,
2008. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valószinüleg kb 2 kg-ot hiztam!!Többet nem,de csak a hasamra!
2008. ápr. 4. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős lehetsz ha ezt komolyan kérdezted. a gyógyszer szedése kezdetétől két hétnek kell eltelnie és tuti a biztonság ha még gumit is használtok akkor pedig 100%-os. a fogamzásgátlónak a mellékhatása általában a hízás!!!!!!!!
2008. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy eléggé parázok még attól,h terhes leszek!!Félek ettől!!
2008. ápr. 6. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!