Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így meglehetősen nagy az...

Így meglehetősen nagy az esély a terhességre, ugye?

Figyelt kérdés

és igen, hülyeséget csináltunk a barátommal, amiért nagyon szégyenlem is magam. szeretkeztünk óvszerrel, elment, lehúztuk az óvszert, megtöröltük egy zsepivel a péniszét, majd folyatattuk gumi nélkül,de mielőtt elment kivette.

ezután találtunk még egy gumit, megint elment, majd ezután megint gumi nélkül csináltuk, de mielőtt elment szintén kivette-


2012. jan. 31. 00:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
magyarul..terhes vagyok?
2012. jan. 31. 00:49
 12/20 anonim válasza:
Ha nem kamu a kérdés, elég nagy az esélye, igen...
2012. jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Miért csináljátok egyszer gumiban, ha utána nem? Annyira idióta vagy és remélem terhes is...
2012. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még ahhoz is sík hülye vagy, hogy elmenj eseményutániért...TAPS VIHAR!!!
2012. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


(Ha a kérdés igaz lenne, nem írnál olyanokat, mint " :D ".)

2012. jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Utolsó, én is pont ezt írtam 00:43-kor :)) De aztán rájöttem, hogy végülis simán lehet valaki ennyire degenerált, hogy még ezt sem veszi komolyan, és csak röhögcsél az egészen... :D
2012. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
2hét múlva teszt.
2012. jan. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 30% az esély védekezés nélkül is. Ez nálad valamivel kevesebb, de elég speciális az eset, biztos nincs róla statisztika. Egy biztos: Egyszer még elég könnyen megúszod, de sokszor csinálod, biztos nem fogod!
2012. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Annyira rálehet ismerni ennek a betegnek a stílusára....Ha valaki meggyanúsítja,hogy kamu a kérdése,rögtön köpködni kezd!Aztán meg lelép!Emlékeztek lányok?Volt ilyen,hogy:"a szülei elutaztak ő a barátjánál volt és terhes lett!Aztán majd jön a mamája ,vele mindent meglehet beszélni...mindig ilyen "szánom-bánommal"kezdi,aztán lelép kitalálva egy új baromságot!Nem értem,miért nincs kitiltva innen!
2012. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
:DD
2012. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!