Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja szurkált a hasam...

Pár napja szurkált a hasam náha volt hányingerem most 7én kellene megjönnie. ézek olyat mintha. ez lehet azért is hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha megjönne érzésed lehet a terhességtől is. Nekem ugyanolyan érzéseim voltak, mint mensi előtt, csak nem véreztem, nem jött meg. Várd ki a mensi napját (vagy utána még néhány napot) és tesztelj!
2008. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnénk babát már van egy 15 éves fiam.de most olyan nem tudom eldőnteni mi van. a múlt honapba megjött de most remélem nem.nem gondolta hogy ez ilyen nehéz is lehet.a fiam az elsőre összejött.35 vagyok nem vagyok már öreg.VAGY CSAK BEBESZÉLEM MAGAMNAK
2008. ápr. 4. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet baba.tesztelj
2008. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a mult honapban is teszteltem és negativ.ugy szeretném ha össze jönne.várjak még vele VAGY MÁR IS REGGEL VAGY NAPKÖZBEN IS JÓ
2008. ápr. 4. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem várj a teszttel 8-áig, akkor már kimutatják a jobb tesztek. (nekem legalábbis kimutatta a mensi elmaradása után 1 nappal). Ha mindenképp tesztelni akarsz, inkább reggel, de ha még neg, akkor se keseredj el!

Sok sikert, szorítok!!!

2008. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Véletlen nekem is ugyanezek a tüneteim, de a teszt negatív lett.Valószínü hogy meg kell várni a 7.vagy 8.-dikát.Nekem is van már egy gyerekem de jöhetne már a következő.
2008. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!