Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kellett mennetek lombikr...

Miért kellett mennetek lombikra? Nekem nincs peteérésem. Ezzel mehetek a meddőségibe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen mehetsz!
2012. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak peteérésed nincs,az nem akkora probléma. Nekem sem volt,elmentem nőgyógyászhoz,aki írt fel clostyt. Igaz,nekem hiába érett meg,nem repedt meg.
2012. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grófházy ***** válasza:

ha nincs peteérésed,az még nem akkora gond.

A nőgyógyid elküld vérvételre,és lehet hogy már ot kiderül mi miatt nincs(pl.magas prolaktin)

Ír rá gyógyszert amit 1-2 hónapig ha szedsz,akár rendbe is jöhet,de ha nem írhat még Clostylbegyt-et ,ezt 3 hónapig lehet szedni,és ha ennek ellenére sincs,akkor meddőségi intézet.

Én ezzel a sorrenddel próbálkoznék...

2012. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem hiszem hogy egyből lombikkal kellene kezdenetek. Hormon szinteket néznek előbb vérből, majd gyógyszeres kezelés, lehet hogy Clostylbegyt három hónapig - közben uh-os ellenőrzés. Így ha nincs el záródva a pete vezetéked, simán lehetsz állapotos. Minden bele:-)))


Egy lombikos aki kis mami:-))))

2012. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ha véletlen kiderül valami gebasz a hormonjaiddal (pl. PCOS vagy IR, pajzsmirigy) akkor érdemes endokrinológushoz menni, azt kezelni és akkor spontán jöhet a baba.

Én is először a hormonjaimat tetettem rendbe, addig hanyagoltam a nőgyógyászt.

2012. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:
Ha nincs peteérésed, érdemes kideríteni az okát. Csak úgy magától nem marad el. Nem nődoki, hanem endokrinológus szakterülete.
2012. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!