Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tart a peteérrés?...

Hány napig tart a peteérrés? milyen időnként kell szeretkezni? azt mondták 3naponta jobb mint naponta.

Figyelt kérdés
nem csúszunk ki az időből?vagy jobb minden nap 1szer?babát szeretnénk nagyon a férjemmel!!!
2008. ápr. 4. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. a peteérés egy napig tart és a sperma két napig életképes a női testben tehát úgy kell kalkulálni hogy ha peteérés van sikerüljön a megtermékenyülés. azon a napon vagy közvetlen előtte mindenféle képpen együtt kell lennetek.
2008. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pete 24-48 óráig él, mi az esélyes 4 napon 2-3 alkalommal akciózunk. Várjuk az eredményt! :)
2008. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! A hím ivarsejt szerintem is 24-48 óráig életképes. A legjobb félidő elött 1, max 2 nappal korábban együtt lenni, h. a "fiúk" már hamar ott legyenek a "porondon". És tanácsos ez a nap előtt 4-5 nap szünetet tartani, h. életarős, kicsattanó sejtecskéi legyenek a párodnak!

De ezt csak akkor tudod kiszámolni, ha rendszeres a menzeszed!

Ha esetleg rendszertelenebb, akkor 2-3 napontta. Sok sikert!

X

2008. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia!hát nem rendes a manzeszem.3hónapja hagytam abba a gyógyszert.29napra jött+jan.ba26 napra feb.32 márciusba.sztem ez gáz.de babát szeretnénk.
2008. ápr. 4. 14:13
 5/6 anonim válasza:
Szia! Semmiröl sem maradsz le csak ne akard a babát görcsösen mert azért sem jöhet össze. Ideges vagy csak nem figyelsz rá! Ha pontos vagy rendszeres a menszeszed szabad szemmel is észre veheted a peteérést. Figyeld a folyásod és ha a tojás fehérjéhez hasonlít és nyúlós irány a szex!
2008. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Ne görcsölj! Nyugi, megy ez magától, csak figyelj a jelekre.

Ha rendszertelen inkább a gyakoribb "akciót" javaslom, csak ne vigyétek túlzásba!

Sok sikert!

X

2008. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!