Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Hétfőn kellett...

Lehetek terhes? Hétfőn kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Vasárnap reggel és szerdán délután csináltam egy tesztet de negatív lett. Van még esély, vagy csak késik?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

eddig mindig pontos volt?

szerintem várj vasárnapig, és csinálj újra tesztet.

nekem az első tesztem neg. lett és egy héttel később csináltam újat, ami poz. lett.

sok sikert

2008. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában pontos, de előfordul hogy késik, úgyhogy nem élem bele magam.
2008. ápr. 4. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
csinál egy új tezstet a hétvégén. azt javaslom mindenképpen reggeli első vizeletből, még akkor is, ha az van rá írva, hogy a nap bármely szakában használható. a reggeli a legjobb.
2008. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajna szerintem kicsi az esély hogy az legyél.nekem is volt már hogy késett,és a teszt nega volt és mégis beleéltem magam.és ezt nemszabad. ha a teszt nnega akkor vedd ugy hogy nem vagy az,És ha mégis akkor nagyon boldog leszel
2008. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!