Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a termékenységi naptár...

Ha a termékenységi naptár szerint tegnap volt (esetleges) beágyazódásom és együtt voltunk, ez lehet baj?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Peteérést akartál irni ugye? A beágyazodás már a megtermékenyités után van kb 1 hétre rá. Baj alatt mit értesz, nem szeretnél terhes lenni. Mert ha peteéréskor voltatok együtt és nem védekeztetek akkor teherbe is eshetsz.
2008. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem peteérést akartam. Nagyon sok helyen nézegettem már a termékenységi számításokat és most a legújabb szerint (kismama.hu) tegnapra jelezte a beágyazódás napját. Én is furcsának találom, mert az utolsó menzeszem márc.18. volt és ez a naptár a peteérést is sokkal korábbra jelzi. De ezek szerint és a Jónás módszer szerint is a jelölt napokon (amikorra a termékenységet erősnek ítéli) együtt voltunk. Remélem bizakodhatok végre! Viszont a hasam szurkált már 4 napja, ma pedig olyan menzeszes kis görcsölgetést érzek. Ez mi lehet?
2008. ápr. 4. 08:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Értem. Ha peteérés körül együtt voltatok akkor miért ne sikerülhetett volna. Hasszurkát és is éreztem kb a mensi előtt 1 héttel, aztán azt vettem észre, hogy nagyon fáradékonnyá váltam és emellett ingerlékennyé is. A mellfeszülés is kb ekkor jelentkezett. Ezek szerint babát szeretnétek? Semmi baj nem történik ha beágyazodáskor együtt vagytok. Sőt a terhesség ideje alatt is együtt lehettek. Nekünk nem szabad mert a terhesség elején véreztem, igy gyógyszert szedek és pihennem kell. Vissza szoktam nézni a kérdéseket. Ha tesztelsz majd megirod mi lett az eredmény? 9 hetes kismama
2008. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaidat és egyben gratulálok és sok sikert, meg minden jót kívánok Nektek!

Jaa, és igen nagggyon szeretnénk már babát! Már többször volt olyan, h. a menzesz előtti héttől egészen addig még meg nem jött, szurkált a hasam és a mellem is feszült, de most csak szurka és enyhe görcsösség van, a mellemben semmi, viszont egy pár napja semmihez nincs kedvem, se főzni, se takarítani... Nagyon remélem, h. nem premenstruációs időszakban vagyok, eddig ez elég jellemző volt. Szóval nagyon bizakodunk, papír szerint jövő hétvégén nagyon nem kéne megjönnie, addig szurkolunk!

Persze, megírom az eredményt, ami remélhetőleg pozitív teszt lesz; az jó ha erre a kérdésre válaszolva írom?

2008. ápr. 4. 09:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ide nyugodtan válaszolhatsz. Kiirom a kérdésed és majd rákeresek. Addig is minden jót Neked, Nektek!!!!
2008. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló (9 vagyis mostmár 10 hetes) kismamának üzenem, hogy sajnos tegnap, a kiírt napra megjött :((( Nagy az elkeseredés, most görbét rajzolok, hátha az még segít valamit, aztén hétvégén meglátogatom a nőgyogyimat.

Köszönöm a biztatást, és minden jót, egészséget kívánok Nektek!

2008. ápr. 14. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Nekem is rossz hirem van. A múlt héten leállt a kisbabám szivverése ezért hétfőn műszeresen befejezték a terhességet. Reménykedjünk együtt, hogy egyszer egészséges kisbabának adhatunk életet. Zsuzsi
2008. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jajjj, most láttam mi történt veletek!! Annyira sajnálom!

Mi történt? Találtak vmit, vagy spontán volt, a természet szelektált?

Tavaly ősszel a nővéremnek is 8 hetesen leállt a babája szíve, de ő nagyon vérzett, majdnem baj is lett belőle.

Sovány vigasz, tudom, de azt mondják, ilyenkor (művi "kaparás" után) könnyebben lehet teherbe esni. Unokatesóm kettő vetélés után, most ikreket vár (mindenféle beavatkozás nélkül).

Fel a fejjel (tudom, könnyű mondani), de mégis erőt és a továbbiakban sokkal több sikert kívánok! Dor

2008. ápr. 17. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A hetedik héten még minden rendben volt, a 9. heti UH-on pedig már nem volt szivmüködés. sajnos ez már az ötödik missed ab-m volt /elhalt terhesség/. Probálok reménykedni, hogy egyszer sikerülni fog. Zs.

2008. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az orvosok mit mondanak, hogy miért nem marad meg a babád?

Nagyon félek én is, h. nem fog sikerülni, de próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz. Hónapról-hónapra tele vagyunk nagy várakozásokkal, remélem, h. ez a mókuskerék egyszer olyan formán véget ér, h. egyik (és bízom benne, h. a következő) hónapban már nem kell tamponra költenem :))

És nagyon kívánom Neked, h. a 6. próbálkozásotok már sikeres legyen és a jövő év elején egy egészséges csöpp családtaggal bővüljetek!!

Ha van vmi fejlemény, írd meg! üdv.D

2008. ápr. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!